ماده ۱۸۳ قانون تجارت

ماده ۱۸۳ قانون تجارت
برای ثبت افزایش سرمایهٔ شرکت‌های سهامی خاص فقط تسلیم اظهارنامه به ضمیمه مدارک زیر به مرجع ثبت شرکت‌ها کافی خواهد بود:
۱- صورت‌ جلسهٔ مجمع عمومی فوق‌العاده که افزایش سرمایه را تصویب نموده یا اجازهٔ آن را به هیأت مدیره داده است و در صورت اخیر صورت‌جلسهٔ هیأت مدیره که افزایش سرمایه را مورد تصویب قرار داده است.
۲- یک نسخه از روزنامه‌ای که آگهی مذکور در ماده ۱۶۹ این قانون در آن نشر گردیده است.
۳- اظهارنامه مشعر بر فروش کلیهٔ سهام جدید و در صورتی که سهام جدید امتیازاتی داشته باشد باید شرح امتیازات و موجبات آن در اظهارنامه قید شود.
۴- در صورتی که قسمتی از افزایش سرمایه به صورت غیرنقد باشد باید تمام قسمت غیرنقد تحویل گردیده و با رعایت ماده ۸۲ این قانون به تصویب مجمع عمومی فوق‌العاده رسیده باشد. مجمع عمومی فوق‌العاده در این مورد با حضور صاحبان سهام شرکت و پذیره‌نویسان سهام جدید تشکیل شده و رعایت مقررات مواد ۷۷ لغایت ۸۱ این قانون در آن قسمت که به آورده غیرنقد مربوط می‌شود الزامی خواهد بود و یک نسخه از صورت‌جلسهٔ مجمع عمومی فوق‌العاده باید به اظهارنامه مذکور در این ماده ضمیمه شود.

تبصره – اظهارنامه‌ های مذکور در این ماده باید به امضای کلیهٔ اعضای هیأت مدیره رسیده باشد.

بهرام غریب آزادی ، کارشناس ارشد حقوق

با کمک شیب تردمیل چگونه می توانیم لاغر شویم؟

با کمک شیب تردمیل چگونه می توانیم لاغر شویم؟ راه رفتن روی تردمیل با شیب، قطعا چربی سوزی بیشتری به نسبت پیاده روی معمولی دارد. زمانی که شیب تردمیل را کمی افزایش می دهید، برای حرکت روی تردمیل، عضلات شما بیشتر درگیر می شوند و فشار بیشتری را تحمل می کنند که در نتیجه آن، با کمک شیب تررمیل می توان لاغری را تجربه کرد. همه می دانند که پیاده روی در تپه سخت تر از قدم زدن در زمین های هموار است. هنگامی که در سربالایی راه می روید، می توانید ضربان قلب خود را سریعتر احساس کرده و تنفس شما سریعتر شود. این میزان فشاری که به عضلات شما وارد می شود، باعث چربوی سوزی و در نتیجه لاغر شدن می شود. اما قبل از اینکه به این سوال بپردازیم که با کمک شیب تردمیل چگونه می توانیم لاغر شویم، باید به این بپردازیم که علت چاقی شما چیست و در کدام قسمت بدن اضافه وزن بیشتری دارید؟ پاسخ این سوال می تواند به شما در انتخاب و خرید تردمیل و استفاده بهینه از آن کمک کند.

با کمک تردمیل چگونه می توانیم لاغر شویم؟

افزایش شدت تردمیل برای لاغر شدن با تردمیل

این عقیده که ورزش با شدت کم برای کاهش چربی بهتر است، ابطال شده است. به گفته لن کراویتز، دکترای دانشگاه نیومکزیکو، بدن شما هنگام ورزش با شدت کم،  چربی می سوزاند. اما هنگامی که با شدت متوسط تا زیاد ورزش می کنید کالری بیشتری می سوزانید.

با کمک شیب تردمیل چگونه می توانیم لاغر شویم؟

افزایش سرعت تردمیل برای لاغر شدن با تردمیل

چه در حال پیاده روی باشید و چه در حال دویدن، سرعت بیشتر باعث افزایش کالری سوزی در از دست دادن چربی شکم می شود. بر اساس تخمین های دانشکده پزشکی هاروارد شخصی که وزنش 155 پوند است، با سرعت 3.5 مایل در ساعت و به مدت 30 دقیقه راه رفتن، حدود 150 کالری می سوزاند. با افزایش سرعت به 4 مایل در ساعت می تواند به 167 کالری سوزی برسد و با سرعت 4.5 مایل در ساعت کالری سوزی وی  به 186 می رسد.

لاغری با تردمیل با تردمیل ممکن است؟

صرف خرید تردمیل خانگی و قرار دادن آن در گوشه ای از خانه، قطعا هیچ تاثیری در لاغری ندارد. برای لاغری با تردمیل باید برنامه منظمی داشته باشید و هدف خود را از ورزش با تردمیل مشخص کنید. عوامل زیادی را برای لاغری با تردمیل باید در نظر بگیرید که وضعیت تغذیه، تجرک، ساعت آزاد و شرایط پزشکی شما تنها چند مورد از آن ها می باشد.

اما می توان گفت لاغری با تردمیل ممکن است اگر هدفمند فعالیت کنید و متعهد باشید. پس اگر فقط رویای لاغری با تردمیل را دارید، خرید تردمیل تنها باعث لاغر تر شدن کیف پول شما می شود!

تجربه لاغری با تردمیل

بسیاری از افراد با هدف لاغری با تردمیل، برای خرید تردمیل خانگی اقدام می کنند. اما اگر از تجربه لاغری با تردمیل از کاربران تردمیل بپرسید، هر کسی نظر خود را دارد. فردی معتقد است با روزانه به مدت نیم ساعت ورزش کردن می توان به وزن دلخواه رسید، اما بر خی دیگر به نتیجه نرسیده اند و تنها استفاده از تردمیل را موثر نمی دانند.

علت این موضوع هم شرایط بدنی، شرایط ورزش کردن، برنامه غذایی، تحرک افراد و بسیاری از پارامترهاست که در زندگی هر کسی متفاوت است. از این رو نمی توان با خواندن نظرات یک کاربر ناامید یا امیدوار شد.

اما مسئله مهمی که باید بدانید این است که چه روزی نیم ساعت ورزش کنید و چه بیشتر، تناوب در ورزش کردن به لاغر شدن با تردمیل کمک می کند. نکته دیگر داشتن برنامه غذایی و رعایت کردن در مصرف چربی ها، شیرینی ها و غذاهای پر کالری است. با توجه به بدن هر فردی، ممکن است داشتن برنامه غذایی در لاغری با تردمیل موثرتر باشد.

نکته مهمی که از بسیاری از افرادی که با تردمیل ورزش می کنند شنیده می شود این است که قبل از دویدن روی تردمیل، حتما ورزش های کششی انجام دهید و در طی ورزش با تردمیل سرعت را در بازه های زمانی مختلف کم یا زیاد کنید. فقط حواستان باشد برای رسیدن به لاغری با تردمیل، به بدن خود آسیب نرسانید و همانطور که یک شبه به این وزن نرسیده اید، با تمرین یکی دو روزه نیز، نمی توانید لاغر شوید!

تردمیل کجاها را لاغر میکند؟

با دویدن روی تردمیل مانند دویدن در یک مسیر، همه اندام های شما از جمله قلب، عضلات پا، کمر، شکم، ران و پهلو درگیر هستند. هر چه تمرین شما قوی تر باشد و تداوم بیشتری داشته باشد. در کل تمرکز تردمیل بر روی شکم، پهلو، باسن و ران می باشد که اگر قصد خرید تردمیل برای لاغری را دارید، باید با مشورت با متخصصان برای خرید تردمیل خانگی اقدام نمایید.

لاغری شکم با تردمیل

لاغری شکم با تردمیل از دغدغه بسیاری از کاربران تردمیل می باشد. برای لاغری شکم با تردمیل پیشنهادات زیادی وجود دارد. یکی از این توصیه ها نوشیدن آب قبل از شروع دویدن روی تردمیل است. به این صورت که برای لاغری شکم با تردمیل، یک ساعت قبل از دویدن، نیم لیتر آب بنوشید تا در حین ورزش بدن تان دچار کم آبی نشود.

از این توصیه های برای لاغری شکم با تردمیل بی نهایت وجود دارد. اما بهترین توصیه این است که ابتدا حتما با یک پزشک متخصص مشورت کنید. زیرا در مواردی فرد دچار ساییدگی زانو یا گودی کمر است که  برای لاغری با تردمیل ممکن است محدودیت هایی داشته باشد یا حتی ممکن است نیاز به داشتن برنامه غذایی نیز وجود داشته باشد. از این رو برای خرید تردمیل خانگی جهت ورزش در خانه ولاغری شکم، ابتدا شرایط خود را بررسی کنید.

لاغری باسن با تردمیل

خرید تردمیل خانگی نه تنها با هدف لاغری باسن با تردمیل است بلکه برای برجسته کردن باسن نیز می توانید از تردمیل استفاده کنید. برای لاغری باسن با تردمیل می توانید از راه رفتن با سرعت متوسط بر روی تردمیل کمک بگیرید.  البته باید اضافه کنیم که با هر هدفی که روی تردمیل راه بروید، در حال لاغری باسن با تردمیل هستید.

اما در صورتی که قصد برجسته سازی باشن با تردمیل را دارید، بهترین توصیه، برجسته سازی باسن با کمک شیب تردمیل می باشد. اما حواستان باشد که برای لاغری با کمک شیب تردمیل افراط نکنید و سرعت تردمیل را در درجه های بالا تنظیم نکنید. در وقاع بهتر است به صورت تناوبی و بین 2 تا 3 روز در هفته با کمک شیب رتدمیل ورزش کنید و در باقی هفته به تمرین معمولی بپردازید.

لاغری ران با تردمیل

خوش فرم شدن ران ها، تاثیر مثبتی در خوش فرمی کل اندام پایین تنه دارد. برای لاغری ران با تردمیل ابتدا باید منشا چاقی ران را بررسی کنید. شاید سبک غذا خوردن، رژیم غذایی یا کم تحرکی علت این موضوع باشد. در این صورت باید در کنار ورزش با تردمیل، فکری برای رژیم غذایی خود نیز بکنید که می توانید با مراجعه به پزشک تغذیه، یک برنامه منظم و حساب شده برای لاغری ران با تردمیل دریافت کنید.

لاغری پهلو با تردمیل

تجمع چربی در پهلو عموما بابت تحرک کم و خوردن غذای چرب می باشد. از این رو برای لاغری پهلو با تردمیل تنها داشتن برنامه ورزشی کافی نیست و باز هم تکرار می کنیم که از معجره لاغری با تردمیل به همراه برنامه رژیم غذایی غافل نشوید.

برنامه لاغری با تردمیل در یک ماه

برنامه لاغری با تردمیل در یک ماه  به چربی سوزی بیشتر در این مدت، تقویت عضلات، تقویت عضلات قلب، کاهش سایز، کاهش چربی در اندام های بدن و سرحال شدن شما کمک می کند. برای داشتن برنامه لاغری با تردمیل در یک ماه، مصرف دانه های چربی سوز مانند تخم کتان، میوه و سبزیجات، لبنیات و  غذاهای آبپزی به شما کمک می کند.

اما این توصیه برای همه صادق نیست و از آن جایی که اضافه وزن و محل تجمع چربی در بدن هر شخصی متفاوت است، بهترین توصیه ما در کنار خرید تردمیل خانگی، مراجعه به پزشک می باشد تا با رعایت اصول صحیح لاغر شدن، به نتیجه دلخواه برسید.

لاغری با تردمیل در یک هفته

لاغر با تردمیل در یک هفته برنامه ای عجولانه است که حتی ممکن است نه تنها به سلامت بدن شما کمک نکند، بلکه باعث آسیب به عضلات،  مفاصل و سلامت شما شود. اگر می خواهید بسیار سریع وزن کم کنید و به دنبال لاغری با تردمیل در یک هفته هستید، بهتر است در اهداف لاغر شدن تان و زمان بندی خود یک باز بینی مجدد انجام دهید. سپس با یک دید بهتر برای خرید تردمیل و لاغری در یک هفته  برنامه ریزی کنید.

راهنمای خرید تردمیل خانگی

۱. قیمت تردمیل خانگی

قیمت تردمیل خانگی عامل اثر گذار و تعیین کننده در خرید تردمیل خانگی است که بهتر است ابتدا بودجه خود را برای خرید تردمیل مشخص کنید. قیمت تردمیل خانگی در خرید تردمیل خانگی است که با توجه به ویژگی ها و امکاناتی که تردمیل خانگی دارد متغیر است. پس با مشورت با افراد مطلع، برای خرید تردمیل خانگی اقدام نمایید.

۲. خرید تردمیل موتوردار یا مکانیکی

برای خرید تردمیل خانگی دو انتخاب دارید، تردمیل موتور دار یا مکانیکی. تردمیل های مکانیکی موتور ندارند و برای ورزش با آن ها باید با کمک نیروی عضلات، تردمیل را به حرکت در آورید.

۳. فضای مناسب برای تردمیل خانگی

اهمیت فضای لازم برای خرید تردمیل این است که بتوانید با خیال راحت و در بهترین شرایط برای تمرین با تردمیل آماده باشید.

۴. استحکام تردمیل خانگی

استحکام تردمیل در تردمیل های خانگی و تردمیل های باشگاهی متفاوت است. از این رو برای خردی تردمیل مشخص کنید که چه مقدار در روز یا هفته می خواهید روی آن بدوید.

۵. قدرت موتور تردمیل خانگی

قدرت موتور تردمیل های خانگی به اندازه تردمیل های باشگاهی نیست اما همین قدرت برای تمرین و دویدن روی تردمیل های خانگی کافی است.

۶. ضمانت تردمیل خانگی

هنگام خرید تردمیل خانگی، حتما درباره ضمانت و گارانتی تردمیل سوال کنید.

7. امکانات اضافی

هر تردمیل خانگی با توجه به نیازهای شما می توانند امکاناتی داشته باشند که برای خرید تردمیل خانگی باید بدانید که به چه امکانات اضافی دیگری احتیاج دارید.

خرید تردمیل خانگی از فروشگاه های معتبر اینترنتی

خرید تردمیل خانگی از مهم ترین خرید هایی است که با سلامی شما ارتباط مستقیم دارد. برای خرید تردمیل خانگی علاوه بر در نظر گرفتن قیمت تردمیل خانگی، فضای اتاق و آپشن های تردمیل باید به شرایط پزشکی خود نیز توجه کنید. خرید تردمیل خانگی و استفاده بیش از حد روزانه برای کسی که ساییدگی زانو دارد اصلا خوب نیست. از این رو توصیه می کنیم برای خرید تردمیل حتما با کارشناسان موجود در وب سایت ها مشورت کنید و سپس برای خرید تردمیل اینترنتی اقدام کنید.

زانویی سینی کابل چیست و موارد استفاده آن؟

همانطور که در مطالب گذشته صحبت کردیم از سینی کابل برای مدیریت بهتر کابل ها در پروژی سیم کشی ساختمان های استفاده می کنند. سینی کابل وظیفه هدایت و محافظت کردن از سینی های کابل را در برابر آسیب دیدن دارد. برای نصب سینی کابل به تجهیزاتی از جمله پایه سینی کابل ، ساپورت سقفی سینی کابل ، درب سینی کابل ، زانویی سینی کابل، سه راهی سینی کابل، تبدیل سینی کابل ، چهارراهی تبدیل، تبدیل به نردبان و پیچ و مهره کله قارچی نیاز است که کار اجرا و نصب سینی کابل را راحت تر می کنند. در این میان  زانویی سینی کابل نیز از وسایل مورد اهمیت است. درواقع از زانویی سینی کابل زمانی که در مسیر نیاز به تغییر جهت داریم  استفاده می شود. از سینی کابل برای برقراری ارتباط در سینی های کابل در گوشه ها استفاده می شود. زانویی سینی کابل در انواع و مدل های مختلفی وجود دارد که در ادامه به آن ها می پردازیم. با ما همراه باشید.

کاربرد سینی کابل چیست؟

امروزه با توجه به سبک های مختلف ساختمان ها، برای پوشش و محافظت از سیم ها استفاده از زانویی سینی کابل مورد نیاز است. زیرا در محیط هایی که در حال نصب و اجرای سینی کابل هستیم مجبور باشیم مسیر را تغییر دهیم که زانویی برای همین شرایط طراحی شده است.

همچنین گاهی با توجه به شرایط پروژه باید مسیر کابل ها را از سطحی به سطح دیگر تغییر دهیم که با وجود زانو سینی کابل هیچ مشکلی برای حل این مسسئله نداریم.

زانویی سینی کابل چیست و موارد استفاده آن؟
زانویی سینی کابل چیست و موارد استفاده آن؟

انواع زانویی سینی کابل

زانویی سینی کابل در انواع مختلفی تولید می شود که می توان به موارد زیر اشاره کرد که از هر کدام در گوشه های مختلف پروژه با توجه به نیاز، می توان کمک گرفت:

 • زانویی سینی کابل 45 درجه
 • زانویی سینی کابل 90 درجه
 • زانویی سینی کابل داخلی
 • زانویی سینی کابل خارجی
 • زانویی سینی کابل آبشاری

مدل های مختلف زانویی  سینی کابل

تجهیزات سینی کابل در انواع و مدل ها مختلفی تولید می شوند که زانویی سینی کابل نیز از همین موارد است که دارای دسته های مختلفی است که می توانیم به مدل های زیر توجه کنیم:

زانویی  سینی کابل عمودی

زانویی  سینی کابل افقی

زانویی  سینی کابل خارجی

زانویی  سینی کابل داخلی

زانویی  سینی کابل افقی و کاربرد آن

زانویی سینی کابل افقی در زاویه ها و عرض های مختلف در بازار موجود است که با توجه به محل قرار گیری و نظر پیمانکار می توان از هر کدام استفاده کرد. زانویی سینی کابل افقی از پر مصرف ترین تجهیزات برای نصب سینی کابل است.

زانویی سینی کابل عمودی و کاربرد آن

زانویی سینی کابل عمودی را به نام رایزری نیز می شناسیم که موارد کاربرد آن در محیط هایی با تقاطع های غیر هم سطح می باشد. زانویی سینی کابل عمودی به دو دسته تقسیم می شود.

زانویی سینی کابل عمودی داخلی و زانویی سینی کابل عمودی خارجی. از این زانویی های سینی کابل در گوشه های دیوار در ساختمان های صنعتی، کارخانه ها و یا پارکینگ ها استفاده می شود. به یاد داشته باشید که با توجه به محل نصب زانویی سینی کابل، ممکن است نیاز به انواع مختلف زانویی سینی کابل حس شود.

جنس زانویی سینی کابل از چیست؟

زانویی سینی کابل در جنس های متنوعی نیز تولید می شود که از متداول ترین جنس زانویی سینی کابل به جنس استیل، گالوانیزه و آلومینیومی می توان اشاره کرد.

زانویی سینی کابل استیل

زانویی سینی کابل استیل با توجه به جنسی که دارد راحت خم شده و تغییر شکل می دهند و می توان  از آن ها در زوایای مختلف استفاده کرد. زانویی سینی کابل استیل در ضخامت های متفاوتی طراحی و ساخته می شود که از کابل و سیم ها با حجم های متفاوتی محافظت نماید.

زانویی سینی کابل گالوانیزه

زانویی سینی کابل گالوانیزه با ورق گالوانیزه گرم تولید شده  و در هر پروژه ای قابل استفاده هستند. استفاده از زانویی سینی کابل در مدت طولانی مشکلی ایجاد نمی کند و طول عمر آن زیاد است.

زانویی سینی کابل آلومینیومی

زانویی سینی کابل آلومینیومی محبوب ترین زانویی سینی کابل هستند که در مدل های مختلفی ساخته می شوند و قادرند سیم های زیاد با وزن بالا را تحمل کنند.

راهنمایی خرید زانویی سینی کابل

هنگام خرید زانویی سینی کابل باید بدانید که این زانو ها مشخصاتی دارند که می تواند دلایل اختلاف قیمت آن ها را نیز همین موارد دانست. به عنوان مثال زاویه، عرض، ورق، جنس و ضخامت زانو سینی کابل در تعیین قیمت زانویی سینی کابل موثر هستند. برخی از این مشخصات را در ادامه بررسی می کنیم:

انواع زاویه زانویی سینی کابل و کاربرد آن ها

از مشخصات زانویی سینی کابل که در قیمت زانویی سینی کابل تاثیر دارد می توان به زاویه آن توجه کرد. زاویه زانویی سینی کابل برای استفاده  در محیط های مختلف تولید شده و به اندازه زاویه 45 درجه داخلی، 90 درجه داخلی و 45 درجه خارجی و 90 درجه خارجی می توانیم اشاره کنیم.

تنوع عرض زانویی سینی کابل

از دیگر مشخصات مهم و تاثیرگذار در خرید زانویی سینی کابل باید به عرض زانو سینی کابل اشاره کرد. برای  سیم کشی برق در ساختمان ها معمولا از زانویی با عرض 10 سانتی متر، زانویی با عرض 15 سانتی متر، زانویی با عرض 20 سانتی متر،  زانویی با عرض 25 سانتی متر، زانویی با عرض 30 سانتی متر، زانویی با عرض 50 سانتی متر، زانویی با عرض 60 سانتی متر و زانویی با عرض 70 سانتی متر استفاده می شود. البته استفاده از زانوی آبشاری نیز در سیم کشی های عمودی مرسوم است.

میزان ضخامت زانوهایی سینی کابل

پس از مشخص شدن زاویه و عرض زانویی سینی کابل باید ضخامت زانویی سینی کابل را در نظر بگیرید. زانویی سینی کابل در ضخامت ها متنوعی تولید می شود. برای انتخاب ضخامت زانویی معمولا باید زاویه و عرض زانویی سینی کابل مشخص شود. زیرا در صورت عدم تطابق زاویه و عرض با ضخامت زانویی سینی کابل در طول نصب سینی کابل با مشکلاتی روبرو خواهید شد.

به طور معمول زانویی سینی کابل در ضخامت های  5/0 میلی متری، 0/7 میلی متری، 0/9 میلی متری، 1 میلی متری، 2 میلی متری، ، 1/25 میلی متری، 1/5 میلی متری و 2/5 میلی متری تولید شده و مورد استفاده قرار می گیرد.

در نهایت برای خرید زانویی سینی کابل بهتر است با کارشناسان این حوزه مشورت کرده و پس از دریافت راهنمایی و مشاوره، برای خرید زانویی سینی کابل اقدام نمایید.

طراحی فروشگاه اینترنتی شکلات

طراحی فروشگاه اینترنتی شکلات : درست مانند هر رشته خلاقانه ، طراحی فروشگاه اینترنتی نیز قوانین خود را دارد. محتوا ، پیمایش و تصاویر باید همه با هم کار کنند تا اطمینان حاصل شود که طراحی شما تعادل مطلوبی دارد. اما چگونه می توان مطمئن شده که تمام این موارد در فروشگاه اینترنتی رعایت می شود. نکته ای در اینجا نیاز است بازگو شود این است که این موارد درباره فروشگاه ساز اینترنتی صدق نمیکند . زیرا شما در همان لحظه دمو ، طراحی و ویژگی های آن را ملاحظه می کنید و اگر لازم دانستید نصبت به سفارشی اسزی آن اقدام می کنید اما به طور کلی فروشگاه ساز اینترنتی اوژن تمام موارد را رعایت کرده و شما با کمترین تغییر به طرح ایده آل خود میرسید.

شما میتوانید از فروشگاه ساز اوژن به مدت 7 روز به صورت رایگان استفاده کنید و همین طور میتوانید تغییرات دلخواه را اجرا کنید . گروه نرم افزاری اوژن بیش از 8 سال است که در زمینه طراحی سایت فروشگاه اینترنتی فعالیت می نماید. در حال حاضر با تمرکز بر روی فروشگاه اینترنتی، توانسته است محصولی با استاندارد بالا طراحی و تولید نماید.
برای مشاوره رایگان با شماره 09116367929  تماس بگیرید

با فروشگاه ساز اوژن یک فروشگاه قابل اطمینان راه‌اندازی کنید

طراحی فروشگاه اینترنتی شکلات

 گرافیک فروشگاه ساز اینترنتی اوژن چگونه است؟

از تصاویر و انیمیشن های بی نظیر برای جلب توجه مشتریان استفاده می کند .هر عنصر طراحی باید هویت یک مارک تجاری را منعکس و ارتباط برقرار کند. عکس ها ، تصاویر و سایر گرافیک ها متن را متعادل کرده و صفحه وب را از هم گسیخته و از خواندن به چشم ها آرامش می دهند

یک تصویرهیجان انگیز اولین برداشت خوب را ایجاد می کند. انتقال متحرک و جلوه های پیمایشی باعث ماندگاری افراد می شود و جابجایی در صفحات را از یک ضرورت به یک تجربه تعاملی می رساند. صرف نظر از سبک یک نام تجاری ، تصاویر به جای اینکه فقط فضای بیشتری را اشغال کنند ، باید به طراحی انرژی اضافه کنند. فروشگاه های اینترنتی می توانند از نظر گرافیکی سایت خود خلاق باشند. تصاویر بد می توانند طراحی عالی را خراب کنند.

آیا فروشگاه ساز اینترنتی واکنشگرا است؟

فروشگاه ساز آنلاین خودش را با اندازۀ صفحه تطبیق خواهد داد. این یعنی کاربر با هر دستگاهی( تبلت ، لب تاپ ، موبایل و کامپیوتر) به آن سر بزند، باز هم فروشگاه شما نمایشی ایده آل دارد.

امینت فروشگاه ساز اینترنتی چگونه است؟

فروشگاه ساز اوژن از ابتدا گواهی ssl دارد و نیازی نیست شما خود به دنبال دریافت آن باشید. اطلاعات شخصی، اطلاعات مالی و پرداخت وحساب و…به هیچ عنوان فاش نمیشود. بنابراین لازم است تا پلتفرم فروشگاه ساز اینترنتی از امنیت بالایی برخوردار باشد تا جلوی سرقت اطلاعات کاربران گرفته شود.

طراحی وایرفریم فروشگاه ساز اینترنتی اوژن

با در نظر گرفتن نوع محصولات شما و همینطور نیازتان یک نقشه کلی از صفحات فروشگاه آنلاین طراحی خواهد شد. یک نقشه که کل ساختار صفحات و چیدمان آن‌ها را مشخص می‌کند.

سرعت فروشگاه ساز اینترنتی چگونه است؟

مهمترین مسائله ای که برای کاربران سایت اهمیت دارد ، سرعت فروشگاه آنلاین است. کاربران انتظار دارند که صفحات سایت شما در مدت زمان کوتاهی بارگذاری شود و بتوانند محصول و محتوای مورد نظر خود را ببینندبه دلیل بهینه بودن کدها در فروشگاه ساز اینترنتی اوژن سرعت آن بسیار بالا است . شما میتوانید 7 روز به صورت رایگان از فروشگاه ساز استفاده کنید تا متوجه سرعت بالای آن شوید.

دسترسی به پنل مدیریت فروشگاه ساز اینترنتی چگونه است؟

فروشگاه ساز اوژن این امکان را به شما می دهد تا بدون دانش فنی بتوانید فروشگاه ساز آنلاین خود را در حیطه کسب و کار خود فعال و راه اندازی نمایید .لازم به ذکر است تیم پشتیبان اوژن به صورت 24 ساعته همراه شما در رفع مشکلات احتمالی خواهد بود.

13 مرحله ایجاد فروشگاه ساز اینترنتی شکلات

مرحله 1: محصولات مناسب را انتخاب کنید
مرحله 2: اعتبارسنجی ایده های تجارت الکترونیکی
مرحله 3: تعیین مقدار بودجه و هزینه
مرحله 4: انتخاب فروشگاه ساز یا شرکت طراحی فروشگاه آنلاین
مرحله 5: انتخاب برنامه مناسب
مرحله 6: نام دامنه را دریافت کنید
مرحله 7: تم تجارت الکترونیکی خود را انتخاب کنید
مرحله 8: تم تجارت الکترونیکی خود را سفارشی کنید
مرحله 9: لیست محصولات خود را شروع کنید
مرحله 10: روش های پرداخت را تعیین کنید
مرحله 11: از استراتژی حمل و نقل خود مطلع شوید
مرحله 12: ویژگی های اضافی را حذف کنید
مرحله 13: فروشگاه اینترنتی خود را منتشر و تبلیغ کنید

برای طراحی فروشگاه آنلاین شکلات از فروشگاه ساز استفاده کنیم یا وردپرس ؟ کدام بهتر است؟

فروشگاه ساز اوژن یک نرم افزار آنلاین است که به شما امکان می دهد فروشگاه اینترنتی خود را بدون نیاز به مهارت های پیشرفته فناوری و دانش کد نویسی بسازید. تمام آنچه شما نیاز دارید یک اتصال به اینترنت و یک ایده عالی تجاری است!

هنگام راه اندازی فروشگاه آنلاین ، اولین قدم انتخاب فروشگاه ساز مناسب است.

تعداد زیادی سازنده فروشگاه آنلاین در آنجا وجود دارد. برخی ارزان هستند ، برخی گران هستند ، برخی قابل اعتماد هستند و برخی دیگر … نیستند. استفاده از فروشگاه ساز اوژن بسیار آسان است. بررسی اخیر ما نشان داد که علی رغم شک و تردید اولیه ، 83٪ از شما قادر به استفاده از فروشگاه ساز هستید.

فنگ شویی ذهن

فنگ شویی ذهن : فلسفه فنگ شویی عملی است که وسایل زندگی را در فضاهای زندگی به منظور ایجاد تعادل با دنیای طبیعی تنظیم می کند. هدف استفاده از نیروهای انرژی و ایجاد هماهنگی بین یک فرد و محیط او است. همه می دانند که حضور در یک محیط تمیز و متفکرانه چه احساس خوبی دارد. دقیقاً مانند اینکه یک خانه یا اتاق بهم ریخته احساس ناراحتی در شما ایجاد می کند، ذهن نامرتب شما را از کار با حداکثر ظرفیت باز می دارد.

هنگامی که خانه شما بهم ریخته است، نمی توانید خودکار های روی میز را ببینید و یا تلفن تان که شروع به زنگ زدن کند را پیدا نمی کنید. وقتی ذهن شما به هم ریخته است، احساس گیر افتادن می کنید. تکرار همان افکار قدیمی که مانع شما می شوند، شما را بدبخت می کنند و لذت شما را می دزدند. لذا برای رهایی از افکار و احساسات درگیر کننده بهتر است با آموزش فنگ شویی آغاز کنید.

فنگ شویی ذهن و تاثیر آن بر زندگی

آیا از نرسیدن به خواسته خود خسته شده اید؟ آیا احساس می کنید که همکاران یا کارمندان شما به شما گوش نمی دهند و تعهدات خود را دنبال نمی کنند؟ در این صورت، برای ذهن خود کمی فنگ شویی آماده کنید.

برای فنگ شویی ذهن هارمونی و جریان ایجاد کنید، نه شلوغی و ناامیدی

برای کسانی که با این روش باستانی چینی آشنا نیستند، این کار در مورد مکان گذاری و طراحی برای ایجاد فضاهای هماهنگی و تعادل است. طرفداران می گویند فنگ شویی خوب و “چی” یا جریان، تأثیر مثبتی بر سلامتی، شکوفایی، رسیدن به اهداف و روابط خوب دارد.

فنگ شویی ذهن

فنگ شویی ذهن

برای فنگ شویی ذهن با دقت کلمات خود را بسازید

ما باید بدانیم که چگونه می توان از کلمات برای رفع نابسامانی و موانع استفاده کرد تا ارتباط صریح داشته باشیم. استفاده دقیق و قرارگیری کلمات می تواند به تعادل، جریان و هماهنگی برسد. گاهی اوقات ما بیشتر وقت خود را صرف ساختن کلمات خود می کنیم تا قهوه سفارش دهیم تا اینکه اهداف، انتظارات، ترجیحات یا ناامیدی ها را اعلام کنیم.

اگر به خواسته خود نرسیدید، عقب بروید و به انتخاب کلمات خود گوش دهید. آیا قبل از شروع صحبت درمورد آنچه واقعاً می خواهید، روشن هستید؟

برای پیام رسانی فوری و ارسال پیام کوتاه  ما مجبور به صحبت یا نوشتن قبل از فکر هستیم. توقف کنید و چند دقیقه طول بکشد تا آشفتگی را از بین ببرید و افکار خود را متعادل کنید. شما واقعا چه می خواهید؟ نتیجه مورد نظر شما از این تعامل چیست؟ اگر مطمئن نیستید آن را بنویسید و نگاه کنید. آیا این چیزی است که می خواهید؟ اگر به این نتیجه برسید آیا این باعث خوشحالی شما می شود و یا نتایج دلخواه شما را تحویل می دهد؟ در غیر این صورت نوشتن را ادامه دهید تا زمانی که به وضوح و سادگی افکار خود پی ببرید.

برای فنگ شویی ذهن خود را ابراز کنید

هنگامی که افکار و کلمات خود را “فنگ شویی” کردید تا مطمئن شوید که با هم مطابقت دارند و با خواسته های شما هماهنگ هستند، وقت آن است که اقدام کنید. گام بعدی این است که خود را با وضوح، اعتقاد راسخ و دلسوزی بیان کنید یا حداقل بدون سرزنش، قضاوت، درام یا اغراق.

برش درام

توجه به این نکته مهم است که هر زمان که درمورد موقعیتی دراماتی وجود داشته باشد، می توانید اطمینان حاصل کنید که ارتباطات روشن به خطر می افتد. در این شرایط، عقب نشینی و هدف گیری در مورد نتیجه نهایی که واقعاً می خواهید بدست آورید از اهمیت بیشتری برخوردار است. به همه طرف ها، همه احتمالات و همه جهات درگیر نگاه کنید. باز هم مانند فنگ شویی، ایجاد فضای هماهنگی و تعادل است. درام موانعی برای دستیابی به خواسته های شما ایجاد می کند.

فنگ شویی سلامتی

فنگ شویی با جانمایی همه ابعاد و وسایلی که در طول روز با آن ها سر و کار داریم، سعی دارد تا نظم، آرامش و در نهایت سلامتی را وارد زندگی ما کند. برای فنگ شویی سلامتی باید همه عوامل را در نظر بگیریم و با راهنمایی مشاوره فنگ شویی، برای فنگ شویی سلامتی اقدام کنیم.

نکات مهم در فنگ شویی خانه برای جذب انرژی و ثروت

با ایجاد فضایی هماهنگ با فنگ شویی، انرژی های مثبت و شادی را به خانه خود وارد می کنیم.  همین انرژی ها به جذب ثروت در زندگی به ما کمک خواهد کرد. در اینجا چند نکته در مورد فنگ شویی آورده شده است که باید در هنگام تغییر دکوراسیون خانه به خاطر داشته باشید.

آوردن طبیعت به خانه در فنگ شویی خانه

فنگ شویی می گوید اگر پنجره بزرگی روبروی درب داشته باشید، انرژی اتاق دقیقاً از پنجره بیرون رانده می شود. به منظور حفظ انرژی اتاق می توان از چندین روش مسدود کردن استفاده کرد.

می توانید پرده ها یا پرده ها را روی پنجره قرار دهید تا انرژی را در خود داشته باشد. اما بهترین راه برای جلوگیری از انرژی با استفاده از گیاهان است. قرار دادن گیاهان گلدان در کناره های پنجره نه تنها باعث جذب انرژی مثبت می شود بلکه شما را به طبیعت نزدیک می کند.

برای فنگ شویی خانه از رنگ های بیشتری استفاده کنید

رنگ ها نقش بسیار مهمی در بالا بردن یا افت انرژی یک مکان دارند. ترکیب رنگ های روشن می توانند بلافاصله انرژی کسل کننده و منفی خانه شما را برطرف کنند. اگر در حال تغییر دکوراسیون خانه خود هستید، باید رنگ خانه را با استفاده از رنگ های روشن هماهنگ کنید.

شما می توانید سایه های سفید، خاکستری، آبی و سبز را در آن بگنجانید و آنها را مطابق خواسته خود تضاد کنید. شما همچنین می توانید از رنگ های پاستلی که از خوش شانس ترین رنگها هستند مورد استفاده قرار دهید.

محصولات فنگ شویی در فنگ شویی خانه

محصولات فنگ شویی نه تنها زیبایی بیشتری به خانه شما می بخشد بلکه به حفظ هاله ای مثبت در اطراف آن نیز کمک می کند. برای تکمیل آن می توانید یک چشمه به همراه گیاهان کوچک بونسای اضافه کنید. نقاشی ها و آثار هنری فنگ شویی از دیگر گزینه های خوب برای پر کردن خانه با انرژی مثبت است.

همچنین یک مجسمه بودا می تواند بر روی قفسه اتاق نشیمن یا میز اداری شما قرار گیرد تا احساسات خوبی را به خود جلب کند.

در فنگ شویی خانه در هر دو طرف تخت فضای خود را حفظ کنید

فنگ شویی کاملاً قدیمی و شناخته شده برای جذب انرژی مثبت در اتاق خواب از طریق گذاشتن فضا در دو طرف تخت است. این برای صاحبان تخت های دو نفره و یک نفره اعمال می شود. شما هرگز نباید یک طرف تخت خود را به دیوار بچسبانید و فقط طرف دیگر را باز نگه دارید.

گفته می شود وقتی فضای خود را در هر دو طرف بگذارید، جریان انرژی خوب به روشی مناسب حفظ می شود. از طرف دیگر، وقتی کنار تخت خود را به دیوار می چسبانید  جریان مثبت انرژی خود را مسدود می کنید.

شلوغ کردن خانه مانع ایجاد احساس خوب در فنگ شویی خانه

فنگ شویی در واقع ایجاد فضا برای جریان آسان انرژی مثبت است. گفته می شود که شما نباید وسایل اتاق خود را فقط به خاطر نگهداری آنها پر کنید. وسایل غیر ضروری را که استفاده ای ندارد و باعث ایجاد فضای منفی در اتاق شما می شوند، بیرون بیاورید. مبل خود را به گونه ای قرار دهید که در اصلی از آنجا قابل مشاهده باشد و هرگز آن را برعکس قرار ندهید  زیرا گفته می شود انرژی مثبت را مسدود می کند.

مشاوره فنگ شویی

برای ایجاد آرامش و  فضایی متعادل با فنگ شویی بهتر است بر طبق نقشه باگوا حرکت کنید. توصیه ما برای پیاده سازی نکات و قوانین فنگ شویی کسب راهنمایی از مشاور فنشگ شویی است.  برای فنگ شویی ثروت، فنگ شویی خانه، فنگ شویی ازدواج، فنگ شویی میزکار و … بهتر است این کار را با یک مشاور فنگ شویی شروع کنید.

مسئله این است که ذهن مبتکر هر جنبه از زندگی شما است. در واقع شما می توانید همه چیزهایی را که می خواهید از محیط اطراف خود پاک کنید، اما تا زمانی که ذهن خود را شلوغ نکنید. از کاهش وزن، سلامتی،  ازدواج و جذب عشق، پیشرفت در حرفه شما.  همه موفقیت های شما ریشه در نگاه ذهنی شما دارد.

چاپ کتاب دلخواه

چاپ کتاب دلخواه : اگر کتابی برای چاپ دارید یا قصد دارید برای #چاپ_کتاب اقدام کنید، باید با انواع روش های چاپ کتاب آشنایی داشته باشید. امروزه با پیشرفت تکنولوژی چاپ کتاب دلخواه مسئله دشواری نیست و برای آن هم راهی وجود دارد. چاپ کتاب دیجیتال با توجه به امکان چاپ کتاب با تیراژ کمی که دارد، به شما این فرصت را می دهد که چاپ کتاب دلخواه خود اقدام کنید. حتی برای یک جلد کتاب! چاپ دیجیتال برای دانشجویانی که به یک نسخه از کتاب یا پایان نامه خود احتیاج دارند بهترین انتخاب است. هم چنین نویسندگانی که برای بار اول است که می خواهند برای چاپ کتاب اقدام کنند و نمی خواهند در تیراژ بالا کتاب را به چاپ برسانند، چاپ دیجیتال راه خوبی است. اما نمی توان از کیفیت و مقرون به صرفه تر بودن چاپ افست کتاب چشم پوشی کرد.

چاپ دیجیتال کتاب چیست؟

با ظهور فناوری دیجیتال، این روزها #چاپ_کتاب دلخواه  بیش از هر زمان دیگری آسان شده است. روش های متداول یا سنتی چاپ لترپرس و چاپ افست که سال ها پیش یکی از گزینه های محبوب مشاغل بزرگ بود، اکنون با چاپ دیجیتال پیشی گرفته است. این به دلیل روش مقرون به صرفه چاپ دیجیتال در چاپ کتاب در تیراژ پایین است.

دستگاه های چاپ دیجیتال برای چاپ کتاب دلخواه  نیازی به صفحه چاپ ندارند. به جای استفاده از صفحات فلزی برای انتقال تصویر، چاپخانه های دیجیتال تصویر را مستقیماً روی بستر رسانه چاپ می کنند. فناوری چاپ دیجیتال به سرعت در حال پیشرفت است و کیفیت خروجی چاپ کتاب دلخواه به طور مداوم در حال بهبود است.

مزایای چاپ کتاب دلخواه با چاپ دیجیتال

مزایای زیادی وجود دارد که #چاپ_کتاب دلخواه را با چاپ دیجیتال انجام دهید. در ادامه با این مزیت ها آشنا می شوید:

چاپ کتاب دلخواه

چاپ کتاب دلخواه

کاهش هزینه های چاپ کتاب دلخواه

از مزیت های چاپ کتاب دلخواه با روش دیجیتال کاهش هزینه چاپ است. چاپ کتاب دلخواه با چاپ افست در مقایسه با چاپ دیجیتال کاملا گران است.

سرعت بالا چاپ کتاب دلخواه

با مراحل ساده و کاهش یافته در چاپ دیجیتال، چاپ کتاب دلخواه سریع تر قابل انجام است. چاپ دیجیتال کتاب دلخواه  نیازی به مراحل نصب مورد نیاز در چاپ افست ندارد و مستقیما تصاویر بر روی کاغذ چاپ می شود.

کیفیت بالا چاپ کتاب دلخواه

در چاپ کتاب دلخواه با روش دیجیتال، هیچ مشکلی در مورد کیفیت چاپ وجود ندارد. رنگ ها به همان اندازه که می خواهید عالی و سرزنده خواهند بود. خطوط واضح تر و سایه ها تا حدی که می خواهید ظاهر شوند، عالی هستند.

انعطاف پذیری بالا در چاپ کتاب دلخواه

چاپ کتاب دلخواه  با چاپ دیجیتال هیچ محدودیتی برای شما ندارد و می توانید هر کتابی را با هر تعداد محدودی که می خواهید به چاپ برسانید.

چاپ افست کتاب چیست؟

در فن آوری چاپ افست از صفحاتی استفاده می شود که معمولاً از آلومینیوم ساخته شده اند و برای انتقال تصویر بر روی “پتو” لاستیکی و سپس غلتاندن آن تصویر بر روی یک ورق کاغذ استفاده می شوند. کیفیت چاپ افست برای چاپ کتاب دلخواه بالاست. با چاپ کتاب دلخواه   به روش دیجیتال اگر تیراز کتاب بالا باشد، هزینه های چاپ کتاب کاهش می یابد.

مزایای چاپ کتاب دلخواه با روش چاپ افست کتاب

با چاپ افست کتاب می توانید چاپ کتاب دلخواه را انجام دهید اما باید بدانید که در صورتی چاپ کتاب دلخواه با چاپ افست مقرون به صرفه است که تعداد کتاب بالا باشد. هم چنین برای چاپ کتاب دلخواه با دستگاه چاپ افست نباید عجله داشته باشید زیرا چاپ افست فرآیندی طولانی دارد اما خیالتان از بابت کیفیت چاپ کتاب دلخواه راحت است.

چاپ دیجیتال کتاب دلخواه ارزان است؟

چاپ دیجیتال یک روش چاپی است که از پرونده های دیجیتال یا الکترونیکی رایانه شخصی یا سایر دستگاه های ذخیره سازی دیجیتال به عنوان منبع استفاده می کند. چاپ دیجیتال برای انتقال تصویر به صفحه چاپ متکی نیست و همچنین به ورق های نصب نیاز ندارد. به همین دلیل چاپ دیجیتال کتاب ارزان است.

آیا امکان چاپ دیجیتال کتاب دلخواه به صورت رایگان وجود دارد؟

چاپ کتاب دلخواه رایگان زمانی امکان پذیر است که بتوانید با موسسات چاپ کتاب صحبت کنید و ناشری را پیدا کنید که حاضر باشد طی قراردادی چاپ کتاب رایگان را برای شما انجام دهد. البته قضیه به اینجا ختم نمی شود. در این قرارداد شما باید متعهد شوید که ناشری که چاپ رایگان کتاب شما را انجام داده است، در حقوق مادی و معنوی کتاب شما سهیم باشد.

هزینه چاپ کتاب دلخواه چقدر است؟

هزینه ی چاپ کتاب را باید مجموعه ی هزینه های مراحل چاپ کتاب دانست. در هر مرحله از چاپ کتاب مانند ویراستاری، صفحه آرایی، طراحی جلد، اخذ مجوزها و … باید هزینه ای را پرداخت کنید. البته هزینه چاپ کتاب به عوامل مهم دیگری نیز بستگی دارد که شامل جنس کاغذ، تعداد رنگ به کار رفته شده، نوع طراحی جلد، جنس جلد کتاب و … است. برای چاپ کتاب با هزینه ی پایین راهکارهایی وجود دارد اما بهتر است با موسسه نشر کتابی که قرارداد دارید صحبت کنید و پیشنهاداتی را برای کاهش هزینه چاپ کتاب دریافت کنید.

تاثیر دستگاه چاپ کتاب بر کیفیت چاپ کتاب دلخواه

دستگاه چاپ کتاب از عواملی است که بر روی کیفیت چاپ کتاب موثر است. برای چاپ کتاب دیجیتال یا چاپ افست کتاب، انتخاب چاپخانه اهمیت زیادی دارد. استفاده از بعضی دستگاه های چاپ مانند  ریسوگراف قیمت کمتری دارد اما کیفیت پایین تری را نیز دارد. پس از تاثیر کیفیت دستگاه چاپ کتاب بر کیفیت چاپ غاقل نمانید.

چاپ کتاب pdf

در حال تبدیل و چاپ pdf  به صورت کتاب بسیار مرسوم است. با زیاد شدن جزوات pdf دانشجویان و سند های pdf، چاپ کتاب pdf از دغدغه های مهم است. چاپ pdf به صورت کتاب اگر در تعداد پایین باشد، پیشنهاد ما چاپ کتاب دیجیتال است. اما اگر کتاب pdf دارید که می خواهید به تعداد بالا ه صورت کتاب دربیاورید، قطعا پیشنهاد ما چاپ کتاب افست است تا هزینه های تان کاهش یابد.

۳ عامل مهم برای انتخاب بین چاپ کتاب دلخواه به روش دیجیتال یا افست؟

۱٫ مقدار سفارش چاپ کتاب دلخواه

تعداد کتاب هایی که شما نیاز دارید به طور کلی روش #چاپ_کتاب دلخواه را تعیین می کند. به عنوان یک قاعده کلی چاپ دیجیتال برای چاپ کتاب دلخواه در تیراژ کم، مانند ۲۰۰ یا ۳۰۰ کتاب، انتخاب مقرون به صرفه تری خواهد بود. با افزایش مقدار سفارش چاپ کتاب دلخواه، چاپ افست به روش تولید مقرون به صرفه تری تبدیل می شود.

۲٫ فوریت برای چاپ کتاب دلخواه

چاپ دیجیتال برای چاپ کتاب دلخواه همیشه باعث می شود سفارش کتاب شما سریع تر از مسیر افست تولید شود. علاوه بر زمان صرفه جویی شده در عدم ایجاد صفحات چاپ و آماده سازی پرس، جوهر یا تونر مورد استفاده توسط دستگاه پرس دیجیتال فوراً خشک می شود.

۳٫ بودجه چاپ کتاب دلخواه

میزان دقیق سفارش #چاپ_کتاب دلخواه که تعیین می کند کدام یک از دو روش چاپ اقتصادی تر باشد. هزینه چاپ کتاب دلخواه از یک پروژه به پروژه دیگر متفاوت است. اما به عنوان یک قاعده کلی، هنگام سفارش چاپ کتاب دلخواه در مقادیر کمتر چاپ دیجیتال گزینه اقتصادی تر است. و هنگام سفارش چاپ کتاب دلخواه در مقادیر بیشتر  چاپ افست مقرون به صرفه خواهد بود

تقویت رزومه دکتری

تقویت رزومه دکتری : برای راه یابی به مقطع دکتری، پس از گذراندن آزمون دکتری، باید در مصاحبه دکتری نیز شرکت کنید که در این مصاحبه از شما رزومه می خواهند. در رزومه دکتری باید سوابق تحصیلی خود را درج کنید. در رزومه دکتری باید اطلاعاتی درج شود تا بتواند شایستگی شما را به خوبی نشان دهد و نظر داوران مصاحبه دکتری را به خود جلب کند. تقویت رزومه دکتری چالشی ترین سوالی است که افرادی که می خواهند در مصاحبه دکتری شرکت کنند به دنبال پاسخ آن می باشند. زیرا رزومه دکتری نمایشی از سابقه تحصیلی و پژوهشی شما می باشد و قطعا هر چقدر این رزومه پر بار تر باشد، شانس بیشتری برای قبولی در مصاحبه دکتری دارید.

تقویت رزومه دکتری

تقویت رزومه دکتری

برای تقویت رزومه دکتری چیکار کنیم؟

باید بدانید که در روز مصاحبه به غیر از رتبه علمی و نمره آزمون دکتری، رزومه دکتری دانشجو در سه دسته آموزشی، فعالیت های پژوهشی و حضور در آزمون نیز بررسی شده و به آن ها امتیازاتی تعلق می گیرد. برای تقویت رزومه دکتری باید در این سه حیطه و به خصوص در فعالیت های پژوهشی سرمایه گذاری کنید.

نحوه امتیاز دهی به رزومه جهت تقویت رزومه دکتری

همانطور که گفتیم، در سه حیطه به رزومه دکتری امتیاز می دهند که این سه بخش شامل فعالیت های آموزشی، فعالیت های پژوهشی و جلسه آزمون دکتری می باشد. در کل ۱۰۰ امتیاز مد نظر است که با توجه به سبک یا سنگین بودن رزومه شما، امتیازی به آن تعلق می گیرد.

مزایای فعالیت های آموزشی دانشجو در تقویت رزومه دکتری

فعایلت های آموزشی که دانشجو انجام دهد در مجموع ۳۰ امتیاز دارد. در این قسمت داوران با بررسی کیفیت دانشگاه  محل تحصیل و مدت زمان تحصیل در کارشناسی و ارشد، به دانشجو امتیاز می دهند. امتیازاتی دیگری نیز در این بخش به دانشجو تعلق می گیرد. اگر دانشجو مدرک معتبرزبان بین المللی داشته باشد تا ۸ امتیاز و اگر در المپادهای علمی مقام کسب کرده باشد تا ۵ امتیاز، اضافه بر این به او تعلق می گیرد. برای تقویت رزومه دکتری  با فعالیت های آموزشی باید در دوره تحصیلی حواس خود را جمع کنید!

اثر فعالیت های پژوهشی در رزومه دکتری

برای تقویت رزومه دکتری با فعالیت های پژوهشی باید بدانید که در مجموع ۴۰ امتیاز به این بخش تعلق دارد. فعالیت هایی که در این بخش برای تقویت رزومه دکتری می توانید انجام دهید، چاپ مقاله علمی در مجله های معتبر، چاپ مقالات کنفرانسی، چاپ کتاب در رشته تخصصی و ترجمه کتاب می باشد. در میان همه این فعالیت ها، چاپ مقاله ۲۲ امتیاز و  بیشترین تاثیر را در تقویت رزومه دکتری دارد. برای تقویت رزومه دکتری می توانید برای چاپ مقاله در مجلات معتبر اقدام کنید تا بتوانید شانس خود را ارتقا دهید.

حضور در جلسه آزمون

نحوه شرکت در جلسه آزمون دکتری نیز در تقویت رزومه دکتری موثر است و در مجموع ۳۰ امتیاز دارد. در این جلسه با زیر نظر گرفتن رفتار های دانشجو و با توجه به رزومه وی، مشورت صورت می گیرد.

تقویت رزومه دکتری با فعالیت های پژوهشی

۱٫ تقویت رزومه دکتری با چاپ کتاب

تقویت رزومه دکتری با چاپ کتاب، شیوه ای مرسوم و مورد استقبال بین دانشجویان است که می توانند برای تبدیل پایان نامه به کتاب اقدام نمایند. چاپ کتاب مانند چاپ مقاله علمی امتیاز بالایی ندارد اما چاپ مقاله علمی در مجلات معتبر دشواری های زیادی دارد که با چاپ کتاب برای تقویت رزومه دکتری این دردسر ها را ندارید. برای چاپ کتاب برای تقویت رزومه دکتری با امضا قرارداد با یک ناشر، می توانید برای نوشتن و چاپ کتاب در زمینه تخصصی خود اقدام نمایید.

۲٫ تقویت رزومه دکتری با ترجمه کتاب

برای تقویت رزومه دکتری با ترجمه کتاب باید بدانید که امتیاز ترجمه کتاب با چاپ کتاب برابری می کند اما ترجمه کتاب ممکن است آسان تر باشد. اما مهم ترین نکته در ترجمه کتاب برای تقویت رزومه دکتری این است که با توجه به زمان کمی که دارید، باید حواستان باشد که کتابی که نرجمه می کنید، قبلا ترجمه نشده باشد و نسخه هایی از آن در بازار موجود نباشد.

برای اطمینان از اینکه کتابی که برای ترجمه انتخاب کرده اید، قبلا ترجمه نشده است می توانید با وارد کردن نام نویسنده و کتابی که می خواهید ترجمه کنید به صورت انگلیسی و فارسی در سایت سامانه اسناد ملی، از این موضوع اطلاع یابید.  کتاب هایی که به روش قانونی ترجمه شده

۳٫ تقویت رزومه دکتری با چاپ مقاله علمی پژوهشی

برای تقویت رزومه دکتری د رمصاحبه دکتری چاپ مقاله علمی نیز بسیار توصیه می شود. چاپ مقاله علمی بالاترین امتیاز را دارد و از طرفی با راهنمایی از موسسه های چاپ مقاله علمی می توانید این کار را با بهترین کیفیت انجام دهید.

از این رو اگر برای تقویت رزومه دکتری خود جهت شرکت در مصاحبه دکتری زمان کمی دارید، چاپ مقاله علمی پژوهشی بهترین راهکار می باشد. هنگام چاپ مقاله علمی پژوهشی با هدف تقویت رزومه دکتری باید بدانید که فرآیند داوری مقالات ممکن است طولانی باشد یا ممکن است نیاز به اصلاحاتی در مقاله تان باشد که اصلا نگران نباشید.

تیم هدف ریسرچ با هدف کمک به دانشجویان جهت نگارش و چاپ مقاله علمی پژوهشی و همین طور مشاوره تقویت رزومه دکتری با همراهی متخصصان و فرهیختگان در کنار شماست. جهت هماهنگی برای دریافت مشاوره تقویت رزومه دکتری با شماره های موجود در سایت تماس حاصل نمایید.

مزایای ترجمه کتاب برای تقویت رزومه دکتری

ترجمه کتاب با هدف تقویت رزومه دکتری برای بنیاد ملی نخبگان ارزش بالایی دارد و ترجمه کتاب را به منزله فعالیت نخبگانی قبول دارند. امتیاز چاپ کتاب در تقویت رزومه دکتری با توجه به محتوای کتاب محاسبه می شود.

برای ترجمه کتاب جهت تقویت رزومه دکتری باید کتابی را انتخاب کنید که از دسته کتب درسی نباشد و باید ترجمه کتاب در دوره تحصیل انجام می شده است. لازم است اضافه کنیم که در صورتی که یک فصل از یک کتاب را نیز ترجمه کرده باشید نیز فعالیت نخبگانی تلقی شده و امتیاز دارد.

مزایای چاپ کتاب برای تقویت رزومه دکتری

با چاپ کتاب برای تقویت رزومه دکتری، به داوران این مفهوم را منتقل می کنید که در حوزه تحصیلی خود حرفی برای گفتن دارید و می توانید آن را به دیگران منتقل کنید. تقویت رزومه دکتری  با چاپ کتاب اعتماد به نفس شما را افزایش داده و در نگاه  داوران شما را از سایر دانشجویان جدا می کند.

مزایای چاپ مقاله علمی پژوهشی برای تقویت رزومه دکتری

برای چاپ مقاله جهت تقویت رزومه دکتری، باید از سوی مجلاتی پذیرش دریافت کنید که وزارت علوم و سازمان های مربوطه آن ها را تایید کرده باشند که این خود مزیتی بری چاپ مقاله علمی پژوهشی محسوب می شود. از این رو بهتر است دانشجویان ارشد، با تبدیل پایان نامه به مقاله علمی پژوهشی به تقویت رزومه دکتری خود بپردازند.

نوشتن مقاله علمی پژوهشی برای تقویت رزومه دکتری

برای تقویت رزومه دکتری با نوشتن مقاله علمی پژوهشی باید با صفر ا صد نوشتن مقاله علمی پژوهشی آشنا باشید و بدانید که از کجا شروع کنید. در این مسیر کمک اساتید راهنما و موسسه های چاپ مقاله علمی پژوهشی را فراموش نکنید.

 1. قدم اول برای نگارش مقاله علمی پژوهشی با هدف تقویت رزومه دکتری این است که موضوعی جدید انتخاب کنید. اهمیت موضوع مقاله علمی پژوهشی بسیار بالاست. توصیه می شود که موضوع مقاله علمی پژوهشی از سوالاتی باشد که تا کنون کسی به آن ها نپرداخته است.
 2. در قدم دوم باید تحقیق کنید، مقالات و منابع مختلف را بررسی کنید و به جمع آوری داده بپردازید.
 3. قدم سوم، زمان سازماندهی یافته هاست. یافته های خود را طبقه بندی کنید و به مرجله بعد بروید.
 4. در قدم چهارم باید نوشتن مقاله علمی پژوهشی را آغاز کنید. در نوشتن و چاپ مقاله علمی پژوهشی برای تقویت رزومه دکتری حتما از موسسات چاپ مقاله کمک بگیرید تا شانس پذیرش خود را بالا ببرید.
 5. در قدم پنجم باید مقاله علمی پژوهشی را به مجله ای که انتخاب کرده اید ارسال کنید.

برای تقویت رزومه دکتری به چند مقاله علمی پژوهشی نیاز داریم؟

نوع مقاله ای که نوشته اید و جایگاه مجله ای که برای چاپ مقاله علمی پژوهشی انتخاب کرده اید در تعداد مقاله برای تقویت رزومه دکتری موثر است اما نمی توان در مورد تعداد چاپ مقاله علمی پژوهشی نظری داد. با این حال توصیه می کنیم که برای چاپ مقاله علمی پژوهشی از مجلات معتبر پذیرش بگیرید.

مشاوره تقویت رزومه دکتری

اگر سابقه نوشتن رزومه دکتری را ندارید، حتما قالب آن را بررسی کنید.

برای تقویت رزومه دکتری و نشان دادن حرفه ای بودن خود، در رزومه دکتری مواردی را درج  کنید که ارزش علمی داشته باشد. داشتن صداقت کلام در رزومه دکتری بسیار مهم است.

در رزومه دکتری فقط سوابق پژوهشی خود را درج کنید و  از نام بردن سوابق شغلی بپرهیزید. زیرا این رزومه یک رزومه تحصیلی است نه رزومه شغلی!

چاپ مقاله علمی پژوهشی و نوشتن کتاب برای تقویت رزومه  دکتری، مهم ترین بخش هر رزومه تحصیلی است. در این بخش رعایت ترتیب زمانی مطرح نیست و از مهم ترین و معتبر ترین اقدام پژوهشی خود آغاز کنید.

برای چاپ مقاله علمی پژوهشی به هدف تقویت رزومه دکتری باید قبل از روز مصاحبه نامه پذیرش را از سوی مجله دریافت کرده باشید.

تولید زغال در بشکه

تولید زغال در بشکه : زغال ماده ای اسفنج مانند و سیـاه هست و تقریباً مـی توان آن را کربن خالص دانست.علت آن که از داغ کردن یـا سوزاندن چوب یـا استخوان حیوان، زغال پدید مـی آید؛ این هست که آن ها بر اثر حرارت، آب و گازهای نـهفته درون خود را از دست مـی دهند، و فقط جسم جامدی از خود بر جای مـی نـهند. با توجه به این که زغال محصول پر مصرفی یم باشد بسیاری از افراد سرمایه خود را در جهت راه اندازی خط تولید زغال سرمایه گذاری می کنند.جالب است بدانید که تولید زغال به روش های مختلف سنتی و صنعتی انجام می شود که ما در این مقاله تصمیم گرفته ایم به بیان تولید زغال در بشکه بپردازیم که یکی از روش های تولید زغال سنتی می باشد و امروزه به ندرت از آن استفاده می شود.تا انتهای این مقاله همراه ما باشید:

نحوه تولید زغال در بشکه

برای تهیـه زغال چوب دو راه وجود دارد:

۱ – مقداری چوب و هیزم را روی هم انباشته، درون هوای آزاد آتش مـی زنند. طریقه درست کردن زغال در بشکه این شیوه قرن هاست که درون جنگل های شمال اروپا از آن پیروی مـی شود. ولی اشکالش این هست که گازهای متصـاعد از چوب درون هوا پراکنده مـی شود و به هدر مـی رود.

۲ – چوب ها را جمع آوری کرده با نقاله هایی بـه کوره های مخصوصی مـی برند. همـین که آتش بر افروخته شد، دریچه تنور را مـی بندد و آن گاه چوب ها درون فضایی بسته، بـه تدریج مبدل بـه زغال مـی شوند.برای استفاده از گازهای متصاعد نیز جایی آماده کرده اند که از راه منفذی که بـه کوره متصل است، بـه آن جا رهسپار مـی گردند. درون آن جا این گازها بـه صورت مواد مفیدی مانند الکل، چوب، اسید استیک و استون درون مـی آیند.

تولید زغال در بشکه

تولید زغال در بشکه

راه اندازی خط تولید زغال سنتی

شما می توانید با یک حرارت غیر مستقیم و مدام هر چوبی و حتی برگ های آن ها را به زغال تبدیل کنید.

روش های مختلفی برای تولید زغال وجود دارد و هر کدام از این روش ها می تواند زغال مناسب و خوبی را ارائه دهد. (به شرطی که طبق روال گفته شده پیش بروید)
در گذشته و همچنین اکنون نیز روش های سنتی استفاده می شدند و می شوند

در روش های سنتی و قدیمی که می توان گفت معمولا برای حجم زیادی از چوب ها مورد استفاده قرار می گیرند، چوب ها را در ابتدا در چاله ها و گودال هایی در زمین قرار می دهند و سپس از مواد ترکیبی کمپوست مانندی برای حرارت دهی یواش و آهسته به آن ها بهره می برند.

در بسیاری از شهر های ایران، مانند: جهرم، بندرعباس و یا شهر های شمالی از ترکیب پوست های برنج (شلتوک) و گندم (یا پوست ذرت) و کود برای حرارت دهی آهسته استفاده می کنند. در کل هر ماده ای که به آهستگی بسوزد برای این کار مناسب است.

بعد از قرار دادن چوب ها در گودال ها و اضافه کردن مواد سوختنی خاص به آن ها، این پوست های برنج و گندم کمپوست شده با کود یا هر ماده سوختنی دیگر، از زیر آتش می زده می شوند تا یواش یواش شروع به سوختن کنند.

اما در روش های سنتی به دلیل کنترل نداشتن بر روی مقدار دما و حرارت شما باید مقدار زمان زیادی را صرف به دست آوردن زغال کنید. به همین دلیل است که برای توده های عظیمی از چوب مناسب است.

در این حال با قرار دادن چوب ها در گودال و اضافه کردن مواد سوختنی به آن می توان تپه هایی از چوب های در حال سوختن را مشاهده کرد که برای تبدیل شدن به زغال می توانند تا حدود ۱۵ روز زمان ببرند.

بعد از گذشت ۱۵ روز و گذشت پروسه فرآیند آن ها برای تبدیل شدن به زغال، اکنون چوب ها کاملا پخته اند و فقط کافیست تا در محیطی پلمپ یا به اصطلاحی دیگر خفه شوند تا به یک ذغال سفت و با کیفیت تبدیل گردند.

برای این کار در روش سنتی که یکی دیگر از سختی های این روش را نشان می دهد، کارگران باید زغال ها را از دل توده ای از مواد سوختنی بیرون بیاورند و آن ها را بلافاصله در ظرف ها یا دلی هایی فلزی پلمپ و خفه کنند تا بعد از گذشت دو روز به یک زغال مناسب تبدیل شوند

راه اندازی خط تولید زغال صنعتی

کوره های بزرگ و مجهز به شما این امکان را می دهند تا شما بتوانید بدون نیاز به مواد سوختنی دیگر، با گاز، دما و حرارت چوب های داخلی را کنترل کنید و در نهایت بسیار سریع تر و حتی در چند ساعت بتوانید فرایند تبدیل شدن چوب به زغال را طی کنید.

همچنین کیفیت زغال به دست آمده از کوره های صنعتی نیز بسیار عالی می باشد و حتی می توان برگ درختان را نیز به زغال تبدیل کرد.

همینطور با مجهز کردن این کوره های صنعتی به تایمر ها و یا شیرهای گاز مخصوص می توان کیفیت زغال را بهتر کنترل کرد.

در روش صنعتی برای کوره ها، یک ظرف فلزی را پر از چوب کرده و درون یک ظرف فلزی دیگر بر روی شعله آتش قرار می دهند. با این کار باعث می شوند تا شعله مسقیمی به چوب ها برخورد نکند و در اصل چوب ها از درون در داخل یک ظرف فلزی پخته شوند.

همچینن در نظر داشته باشید که درب هر دو ظرف در هنگام حرارت رساندن باید باز باشد و ظرف خارجی که شعله را پخش می کند باید بتواند در یک چرخش به تمام نقاط ظرف داخلی حرارت وارد کند. مثلا اگر شما حرارت را از زیر وارد می کنید می توانید در زیر ظرف روزنه هایی را ایجاد کنید و درب بالایی را کمی باز گذاشته تا حرارت در این ظرف به چرخش بیافتد. همچنین در غیر این صورت می توانید از اطراف و جهت های مختلف به سمت ظرف داخلی حرارت وارد کنید.

در کل شما می توانید با کنترل حرارت و دما که می تواند برای هر مدل چوب متفاوت باشد، به ظرف فلزی اصلی حرارت وارد کنید تا چوب ها بپزند و به کربن خالص تبدیل شوند و در نهایت زغالی مرغوب را تحویل بگیرید.
در روش های صنعتی زمانی که ظرف پر از چوب را درون یک مخزن بزرگ حرارت دهی قرار می دهند، در ابتدا شعله بالا و چیزی در حدود ۴۸۰ درجه سانتیگراد را به مخزن داخلی وارد می کنند و بعد از دو ساعت دما را به ۱۲۰ تا ۱۵۰ درجه می رسانند و با گذشت زمان ۷ الی ۸ ساعت می توانند برای سرد کردن آن زغال ها اقدام کنند، به گونه ای که در یک محیط بسته و بدون اکسیژن آن ها را به مدت زمان ۷ الی ۸ ساعت دیگر نیز نگه داری می کنند تا بعد از خنک شدن به یک زغال یک دست و عالی تبدیل شوند

علت خاک دادن جاروبرقی

علت خاک دادن جاروبرقی : علت خاک دادن جاروبرقی چیست؟ چرا مقداری از گرد و غبار از جاروبرقی خارج می شود؟ برای رفع خاک دادن جاروبرقی چه راهکاری پیشنهاد می شود؟ درواقع جاروبرقی ابزاری مهم برای حفظ استانداردهای نظافت در خانه شماست. اکثر جاروبرقی ها مکانیسم مشابهی را دارند که گرد و غبار را از کف و سطوح مختلف جمع می کنند. یکی از رایج ترین علت خاک دادن جاروبرقی می توان به مسدود شدن لوله جاروبرقی و پر شدن کیسه جاروبرقی اشاره کرد. برای بررسی مسدود شدن جاروبرقی باید سه مکان را چک کنید که غالباً گرفتگی دیده می شود: پشت غلتک برس، لوله جاروبرقی و مجرای خروجی لوله. همچنین ممکن است لازم باشد فیلتر را تمیز کنید. اگر فیلتر کثیف باشد، احتمال دارد که خاک را به بیرون جاروبرقی منتقل کند. در صورتی که پاکت جاروبرقی پر شده باشد، با خالی کردن پاکت جاروبرقی یا تعویض پاکت جاروبرقی می توانید این مشکل را حل کنید.

علت خاک دادن جاروبرقی

برای بررسی علت خاک دادن جاروبرقی چند احتمال بارز را بررسی می کنیم تا بتوان این مسئله را حل کرد. در ادامه با ما همراه باشید:

مسدود شده لوله جاروبرقی

یک دلیل کلیدی که باعث می شود جاروبرقی شما به جای مکش گرد و غبار، خلک را خارج کند تغییر جریان هوا است. غالباً  این امر در اثر وارد شدن بقایای بزرگ مانند سکه ای که روی زمین افتاده به جاروبرقی است که لوله را مسدود می کند، ایجاد می شود.

پر شدن پاکت جاروبرقی

یکی دیگر از احتمالاتی که باعث خاک دادن جاروبرقی می شود این است که پاکت جاروبرقی کاملاً پر شده باشد. وقتی کیسه جاروبرقی خیلی پر باشد، باقی گرد و غبار را از خود خارج می کند. بهترین راه حل، #خرید_پاکت_جاروبرقی یکبار مصرف است که با پر شدن پاکت جاروبرقی، پاکت را از درون دسنگاه جدا کرده و در سطل زباله بیندازید.

علت خاک دادن جاروبرقی

علت خاک دادن جاروبرقی

تعویض فیلتر جاروبرقی

قسمت بالای جاروبرقی  را برای دسترسی به فیلترها بردارید. فیلتر هایی که کثیف باشند یا کهنه و پاره شده باشند، به  هدایت خاک به خارج از دستگاه جاروبرقی و خاک دادن جاروبرقی کمک می کنند.

از این رو یکی از علت خاک دادن جاروبرقی را می توان کثیف بودن فیلتر ها دانست. البته از آثار کثیف بودن فیلتر جاروبرقی می توان به کم شدن قدرت مکش جاروبرقی نیز اشاره کرد.  برای تمیز کردن فیلتر جاروبرقی باید فیلتر را از دستگاه جدا کرده و با آب معمولی آن را بشورید و تا 12 ساعت بگذارید تا کاملا خشک شود.

جارو کردن هر نوع کثیفی با جاروبرقی

همه می دانیم که دستگاه جاروبرقی برای تمیز کردن گرد و غبار روی زمین خانه تولید شده است و خشک کردن زمین خیس و جمع کردن خاک های ساختمانی باعث آسیب به پاکت جاروبرقی می شوند که در نتیجه آن باعث خاک دادن جاروبرقی می شود.

در صورتی که محیطی خیس در اطراف ظرف شویی را جارو کشیدید، بهتر است پاکت جارو برقی یکبار مصرف را عوض کنید. هم چنین تمیز کردن سطح پر از خرده شیشه می تواند باعث آسیب و پارگی در پاکت جاروبرقی شود که در ایجا نیز نیاز به تعویض پاکت جاروبرقی وجود دارد.

تطابق نداشتن تنظیمات دستگاه و جنس فرش و ارتفاع مناسب آن ها

باید تنظیمات جاروبرقی را با توجه به جنس فرش انتخاب کنید. خوشبختانه با ظهور انواع جارو برقی های جدید و مدرن، می توان تنظیمات جاروبرقی را با توجه به جنس فرش یا سطح تغییر داد تا جارو کشیدن و تمیز کردن سطح راحت تر شود. هم چنین زمانی که ارتفاع جارو با فرش مناسب نباشد نیز ممکن است جاروبرقی به خوبی کار نکند و موجب خاک دادن جاروبرقی شود.

خرابی تسمه جاروبرقی

اگر تسمه جاروبرقی خراب شود یا بشکند، مکش جاروبرقی دچار اختلال می شود و گرد و خاک به درستی به سمت پاکت جاروبرقی هدایت نمی شوند. از دیگر نتایج خراب شدن تسمه جارو برقی می توان به کاهش قدرت و مکش جاروبرقی اشاره کرد.

خرید پاکت جاروبرقی

اگر جاروبرقی شما با کیسه جاروبرقی کار می کند، #خرید_پاکت_جاروبرقی از مهم ترین دغدغه های شماست. برای خرید پاکت جاروبرقی باید به برند جارو برقی و اندازه دستگاه توجه کنید. انواع پاکت جاروبرقی در بازار و سایت های معتبر وجود دارد که می توانید با مراجعه به فروشگاه های اینترنتی برای خردی پاکت جاروبرقی اقدام کنید.

راه های رفع خاک دادن جاروبرقی

برای رفع خاک دادن جاروبرقی توصیه می کنیم که به صورت دوره ای پاکت جاروبرقی را تعویض یا تخلیه کنید. اگر پاکت جاروبرقی خیلی نازک باشد نیز باعث تشدید این موضوع می شود. بنابراین با #خرید_پاکت_جاروبرقی مناسب از فروشگاه های اینتر نتی معتبر، این مشکل را به طور کل حل کنید.

از دیگر راه های جلوگیری از خاک دادن جاروبرقی این است که قبل از روشن کردن جاروبرقی مجاری مکش جاروبرقی را چک کنید تا از مسدود نبودن آن اطمینان پیدا کنید. تنظیم ارتفاع و تطابق جنس فرش و نوع مکش نیز از مواردی است که قبل از شروع کار با جاروبرقی باید چک شود که باعث خاک دادن جاروبرقی نشود.

خاک گرفتن موتور جاروبرقی

موتور جاروبرقی قطعه مهمی در ساختار جاروبرقی است که با کمک فن جاروبرقی باعث گردش هوا و تمیز کردن سطوح می شوند. در صورت خاک گرفتن موتور جاروبرقی، عملکرد جاروبرقی مختل می شود که باید با مراجعه به نمایندگی ها مجاز، برای تمیز کردن موتور جاروبرقی اقدام کنید.

علت کم شدن مکش جاروبرقی

علت کم شدن مکش جاروبرقی را ابتدا می توان در پر بودن کیسه جاروبرقی جست جو کرد. وقتی پاکت جاروبرقی به حد کافی پر شده باشد، با کاهش مکش جاروبرقی مواجه می شویم که با خرید پاکت جاروبرقی و تعویض آن، این مسئله حل می شود.

گرفتگی اتصالات یا لوله های جاروبرقی را نیز باید برای یافتن علت کاهش مکش جاروبرقی بررسی کنید. زمانی که خرطوم جاروبرقی و مجاری عبور گرد و خاک مسدود شده باشد، مکش جاروبرقی کم خواهد شد.

ترک برداشتن یا شکستن قطعات درون جاروبرقی در اصر ضربه دیدن نیز می توان بعث کم شدن مکش جاروبرقی شود. علت این موضوع این است که با ترک برداشتن قسمت هایی از جاروبرقی، جاروبرقی هوا می کشد و مکش جاوربرقی کم می شود.

خاک گرفتن و کثیف شدن فیلتر جاروبرقی نیز از علت های مهم کم شدن مکش جاروبرقی است که باید با شستن قیلتر جاروبرقی این مشکل را حل کرد.

چگونه فیلتر جاروبرقی را تمیز کنیم

برای تمیز کردن فیلتر جاروبرقی بهتر است ابتدا دفترچه راهنمای جاروبرقی را مطالعه کنید. اما به طور معمول برای تمیز کردن فیلتر جاروبرقی، آن را با آب می شویند و در فضای آزاد قرار می دهند تا به طور کامل خشک شود. حواستان باشد که حتما زمان بدهید تا فیلتر کاملا خشک شود. زیرا در غیر اینصورت ممکن است به جاروبرقی شما آسیب وارد کند.

شستن موتور جاروبرقی

موتور جاروبرقی قطعه مهمی در جاروبرقی است. برای تمیز کردن موتور جاروبرقی باید توجه کنید که نباید  حتی یک قطره آب وارد آن شود. برای از بین برد گر و غبار روی موتور جاروبرقی توصیه می وشد که با یک دستمال مرطوب اطراف موتور را تمیز کنید و هیچ گاه برای شستن موتور جاروبرقی اقدام نکنید.

در صورتی که کمی آب وارد دستگاه شود، ممکن است باعث خراب شدن دستگاه شود. چه بسا که با وراد شدن کمی آب از طریق لوله و مکش به طرف کیسه جاروبرقی، باید سریعا جاروبرقی را خاموش کرده و پاکت جاروبرقی را خارج کنید.

چه عواملی باعث سوختن جارو برقی میشود

وارد شدن مایعات به داخل جاروبرقی و خیس شدن پاکت جاروبرقی

کار کردن بیش از حد و ساعت های متمادی با جاروبرقی

پر بودن کیسه جاروبرقی برای مدت طولانی

خراب شدن فن موتور جاروبرقی

کثیف بودن فیلتر جاروبرقی

پاره شدن یا شکستن تسمه جاروبرقی

#خرید_پاکت_جاروبرقی با قیمت مناسب

فروشگاه های اینترنتی زیادی وجود دارند که می توانید برای #خرید_پاکت_جاروبرقی به آن ها مراجعه کنید. برای خرید پاکت جاروبرقی باید در نظر داشته باشید که پاکت های جاروبرقی دائم نیاز به تعویض دارند هم چنین قابل شست و شو هستند که کاملا به صرفه است. اما اگر نمی خواهید درگیر خالی کردن پاکت جاروبرقی شوید و به مشکلات حساسیتی فکر می کنید، می توانید با خرید پاکت یکبار مصرف جاروبرقی با قیمت مناسب، این مسئله را حل کنید.

فروش ساچمه تفنگ بادی

فروش ساچمه تفنگ بادی / فشنگ / گلوله : اگر به تازگی برای شلیک با تفنگ بادی اقدام کرده اید و به دنبال ساچمه تقنگ بادی هستید، در جای درستی قرار دارید. مجموعه شاه شکار در کنار فروش انواع تفنگ بادی، فروش ساچمه تفنگ بادی را نیز به شما ارائه می دهد. شما می توانید با مطالعه این مطلب، تا حد زیادی اطلاعات برای خرید ساچمه تفنگ بادی کسب کنید.  لازم ذکر است که ساچمه های تفنگ بادی در انواع مختلفی و در بهترین مارک ها تولید می شوند که با توجه به نوع نیاز شما، می توانید برای خرید فشنگ اقدام کنید.

انواع ساچمه تفنگ بادی

ساچمه های تفنگ بادی در انواع مختلفی تولید می شوند که با توجه به نوع تفنگ بادی و کاربرد تان باید یکی از انواع گلوله تفنگ بادی را انتخاب کنید.

 • ساچمه‌های سرتخت

گلوله های سر تخت انتخاب های معمولی برای شلیک  به هدف هستند. آنها دارای یک سر پهن و گرد هستند که سوراخ های بزرگی را در اهداف کاغذی برش می دهد. فشنگ های تفنگ بادی برای استفاده های روزمره مناسب هستند. البته در برخی  از مسابقات رقابتی تیراندازی باعث می شود تیراندازان از آن ها استفاده کنند.

برخی از شکارچیان فکر می کنند معتقدند گلوله های سرتخت بهتر از گلوله های گنبدی یا نوک تیز  بر روی حیوانات کوچک کار می کنند که این تصور غلطی است و این کار پیشنهاد نمی شود.

گلوله های سرتخت اصلا برای شکار طراحی نشده اند و از کمترین مقدار اثرگذاری بر اجسام سخت برخوردارند. از لحاظ منطقی توصیه می شود از گلوله های سرتخت برای شکار استفاده نکنید. هم چنین این نوع ساچمه از ایرودینامیک ضعیفی برخوردار است که باعث افت گلوله در فواصل بالا می شود.

 • ساچمه های گنبدی

گلوله های گنبدی بیشتر از انواع مهمات آیرودینامیکی هستند. این بدان معنی است که آنها در مسافت های طولانی ضربه بیشتری می زنند. گلوله های گنبدی با قدرتمندتر شدن اسلحه ها به دليل مقاومت در برابر باد و  طوفان دقت خود را از دست می دهند.

این گلوله ها نوک سنگین تری دارند که در مقایسه با گلوله های دیگر قدرت تخریب بیشتری  تولید می کند. آنها مقدار زیادی از این قدرت را در برد طولانی نیز حفظ می کنند. گلوله های گنبدی بیشتر از گلوله های نوک تیز برخورد می کنند اما به طور خاص برای شکار طراحی نشده اند. با این اوصاف، آنها تا زمانی که تفنگ بادی شما به اندازه کافی قدرتمند باشد که بتواند به خوبی از آنها استفاده کند، کار بزرگی انجام می دهند.

فروش ساچمه تفنگ بادی

 • ساچمه های نوک تیز

گلوله های نوک تیز برای نفوذ بیشتر در اهداف طراحی شده اند. این ساچمه‌ها برای شکار در فواصل نه‌چندان دور بهترین گزینه می‌باشند. زیرا می توانند در پ.ست و پوشش های ضخیم نفوذ کند. فشنگ های نوک‌تیز از مزایای ایرودینامیکی ساچمه‌های سرگنبدی برخوردار هستند ولی طبیعتا این امر در آن‌ها به اندازه‌ی ساچمه‌های سرگنبدی چشمگیر نیست.

ساچمه‌های نوک‌تیز نسبت به سرگنبدی‌ها از عملکرد بهتری در تفنگ‌های بادی ضعیف برخوردار هستند. فشنگ نوک تیز معمولا سبک‌تر از سرگنبدی‌ها هستند و به دلیل نفوذ بیشترشان برای تفنگ بادی های ضعیف تر مناسب تر می باشند.

 • ساچمه هالوپوینت

وقتی با این ساچمه ها از تفنگ های بادی قوی شلیک کنید، باید انتظار تخریب بیشتر هدف را داشته باشید. ساچمه های هالوپوینت برای تخریب طراحی شده است. این نوع ساچمه های برای شکار فوق العاده هستند اما نباید برای هدف زنی از آنها استفاده کرد.

هالوپوینتها برای داشتن سرعت بیشتر معمولا سبک تر از ساچمه های سرتخت تولید می شوند تا وقتی با هدف اصابت می کنند انرژی شان را به راحتی تخلیه کنند و جراحت ایجاد کنند. اگر شکار می کنید و یا تفنگ بادی شما قدرت بالایی ندارد، باید از گلوله های سرگنبدی برای فواصل بالا و از ساچمه های نوک تیز برای قدرت های کم استفاده کنید.

 • ساچمه های هابرید

ساچمه هیبریدی ساچمه ای ترکیبی است که چند نوع ساچمه با هم  ترکیب شده اند و در یک ساچمه پدید آمده اند. به عنوان مثال شرکت کراسمن ساچمه‌ی هالوپوینتی طراحی کرده که نوک تیزی در بین فرورفتگی هالوپوینت دارد. این سبک طراحی نفوذ را به همراه تخریب در پی دارد.

 • ساچمه استوانه ای

ساچمه‌های استوانه‌ای از وزن بالایی برخوردار هستند. این بدان معناست که این ساچمه‌ها از قدرت اثربخشی و تخریب بالاتری نسبت به بقیه‌ی ساچمه‌ها برخوردار هستند اما باید توجه داشت که وزن بالای این ساچمه‌ها و همچنین طول بیش از ۱سانتیمتر آن‌ها برای هر نوع تفنگ بادی مناسب نیست.

خرید ساچمه تفنگ بادی

اگر می خواهید از هر شلیک حداکثر استفاده را ببرید، باید گلوله مناسب برای اسلحه و هدف خود را انتخاب کنید. انتخاب گلوله تفنگ بادی مناسب برای شما نقش مهمی در نتیجه شلیک شما خواهد داشت. برای انتخاب و خرید ساچمه تفنگ بادی که برای استفاده شما بهترین باشد باید آزمون و خطا کنید.

اما در کل می توان به این راهنمایی نیز استناد کرد که طبق نظر کاربران ساچمه های تخت برای هدف زنی، ساچمه های سرگنبدی برای تیراندازی در فاصله های دور و ساچمه های نوک تیز برای شکار در فواصل نزدیک مناسب هستند. این انتخاب برای تیراندازان می تواند مناسب باشد.

قیمت ساچمه تفنگ بادی

قیمت ساچمه های تفنگ بادی با توجه به تنوع بالایی که دارد متفاوت است. اما باید بدانید که گلوله های گران قیمت بهتر از ارزان ترها ساخته می شوند اما به این معنی نیست که در تفنگ شما عملکرد بهتری دارند. بنابراین تنها فاکتور قیمت ساچمه تفنگ بادی در خرید ساچمه تفنگ بادی دخیل نیست و باید به همه ویژگی های تفنگ بادی خود دقت کنید.

بهترین مارک ساچمه تفنگ بادی

ساچمه های تفنگ بادی متنوع و فوق العاده ای در بازار وجود دارد که همه آنها برای رشته های مختلف است. ساچمه های تفنگ بادی نوک تیز، سر گنبدی، سر گرد و هالوپوینت همگی در نوع خود بهترین هستند. برای هدف زنی، شکار، تفریح و … ساچمه های مختلفی در مارک های مختلف تولید می شوند. برای یافتن بهترین مارک ساچمه تفنگ بادی متناسب با تفنگ بادی خودتان، باید مارک های مختلف را امتحان کنید. در واقع نمی توان برای همه نوع تفنگ بادی یک نوع ساچمه را بهترین مارک ساچمه تفنگ بادی دانست.

جنس ساچمه های تفنگ بادی

گلوله های تفنگ بادی از چندین ماده مختلف ساخته می شوند اما متداول ترین مواد مورد استفاده در گلوله ها، سرب ، آلیاژ  سرب، فولاد، قلع و پلاستیک است. آلیاژهای سرب و سرب از جمله گزینه های اصلی هستند. با این حال، برخی از تیراندازان هستن  که گزینه های بدون سرب را انتخاب می کنند زیرا سرب می تواند سمی باشد. اما گلوله های سربی از پرمصرف ترین ساچمه های تفنگ بادی هستند.

خرید تفنگ بادی

بهترین ساچمه های تفنگ بادی در تفنگ های بادی خوب می درخشند و بهترین نتایج را به بار می آورند. برای خرید تفنگ بادی باید همه نیازهای خود را در نظر بگیرید و در باره انواع تفنگ های بادی مطالعه کنید. البته مشورت از کسانی که در زمینه خرید و فروش تنگ بادی متخصص هستند نیز کمک بزرگی خواهد بود. از این رو می توانید با کارشناسان ما در مجموعه شاه شکار برای خرید تفنگ بادی مشورت کنید و سپس بهترین تفنگ های بادی را از فروشگاه شاه شکار تهیه کنید.