جایگزینی این ۵ قسمت از نمای بیرونی یک خانه می تواند تفاوت زیادی ایجاد کند

راه حل های نمای خارجی ساختمان با فایبرسمنت : بازسازی منزل می توانند باعث افزایش فوری ظاهر کلی ساختار شود. فضای بیرونی خانه بیشترین تاثیر را برای شما خواهد داشت وقتی که می خواهید یک تغییر قابل توجه در جذابیت خانه ایجاد کنید. ایجاد نمای بیرونی یک خانه به شکل عالی می تواند احساس خوشایندی ، صیقلی ، کارایی و مطلوبیت بیشتری در خانه ایجاد کند، همه اینها می تواند در محاسبه ارزش بازار یک ملک و افزایش کیفیت روزمره مهم باشد.

زیر طاق

زیر طاق یکی از کم اهمیت ترین قسمت های بیرونی خانه است و اغلب صاحبان خانه از آن غافل هستند. با این حال ، زیر طاق یک منطقه فوق العاده مهم از فضای بیرونی خانه است و در زیر ویژگی های معماری مانند سقف و لبه ها ، به عنوان یک لایه مهم دفاعی بین فضای باز و داخل ساختمان عمل می کند. از آنجا که به طور مداوم در سایه قرار دارد ، می تواند در معرض خطر بزرگ رشد کپک ، تاب خوردگی ، پوسیدگی و پارگی باشد.

حیوانات جونده نیز می توانند تهدیدی برای ان ایجاد کنند ، زیرا ممکن است سعی کنند آن را خراشیده و از اتاق زیر شیروانی گرم برای پناه دادن یا لانه سازی استفاده کنند. بازسازی زیر طاق خانه می تواند نمای بیرونی خانه را به طرز چشمگیری بهبود بخشد و در عین حال برخی از آسیب پذیرترین قسمت های بیرونی خانه را تقویت کند.

راه حل های نمای خارجی ساختمان با فایبرسمنت

راه حل های نمای خارجی ساختمان با فایبرسمنت

پنجره ها

تعویض پنجره ها همچنین می تواند یک روش عالی برای ایجاد زیبایی در نمای بیرونی خانه باشد. پنجره های جدید علاوه بر زیبایی خانه ، می توانند به عنوان یک پیشرفت عملی نیز عمل کنند. امروزه پنجره های زیادی در بازار وجود دارد که با پیشرفت های فوق العاده ای طراحی شده اند که می توانند به صرفه جویی در مصرف انرژی بیشتر کمک کنند. سرمایه گذاری در پنجره های جدید چه برای جلوگیری از اشعه ماورا بنفش و چه برای تأمین راهکارهای تهویه بهتر طراحی شده باشد ، می تواند راهی عالی برای صاحبان خانه باشد تا شاهد بهبود چشمگیر کیفیت زندگی باشند و در عین حال باعث افزایش جذابیت در خانه آنها شوند.

ناودان

اگرچه ممکن است ناودان هیجان انگیزترین گزینه ارتقا سطح برای مالکان خانه نباشد ، اما آنها یکی از قسمتهای خارجی خانه هستند که باید در طول سال به طور منظم بررسی شوند. ناودانهای مسدود ، نشتی یا ناپایداری می توانند جریان آب را در هنگام بارندگی به طور جدی مختل کنند که این امر منجر به ایجاد گودال ، چکه چکه و سرریز شدن می شود. قرار گرفتن ناودان ها به بهترین شکل می تواند از آسیب جدی به خانه شما جلوگیری کند.

متریال نما

راه حل های نمای خارجی ساختمان با فایبرسمنت

شاید یکی از مهمترین قسمتهای خارجی خانه برای جذابیت داشتن ، نمای کلی آن باشد . نمای کلی ساختمان معمولاً یکی از اولین مواردی است که مردم هنگام مشاهده خانه به آن توجه می کنند. رنگ ، بافت و مواد همگی اجزایی هستند که می توانند شخصیت منحصر به فردی به خانه وارد کنند. از آنجا که نما اولین خط دفاعی در برابر عناصر است ، مهم است که یک متریال با کیفیت بالا ارائه دهید که دوام بیشتری را بدون آسیب رساندن به سبک ارائه دهد .

فایبرسمنت راه حل های خارجی را برای صاحبان خانه هایی که نیاز به یک محصول جانبی دارند بدون دردسر و یا هزینه ای که با نصب مصالحی مانند آجر به همراه دارد ، ارائه می دهد. فایبرسمنت در طرح و رنگهای مختلف بسیار متنوعی وجود دارد که به صاحبان خانه گزینه های بسیار بیشتری نسبت به آنچه که در ابتدا مشاهده می شود برای محافظت از محیط داخلی و خارجی ارائه می دهد.

فایبر سمنت نمای خانه شما را متحول خواهد کرد

شرکت مدرن سازان رادیس این اطمینان را به شما می دهد که فایبر سمنت، نمای خانه شما را متحول خواهد کرد. این محصول، یک سرمایه‌گذاری هوشمندانه در نمای ساختمان است. برای نگهداری از فایبرسمنت نیازی به جلاکاری و درزگیری ندارید، یک نظافت ساده و مرتب با شیلنگ باغبانی یا آب فشاری برای رفع چرک و کثیفی کفایت می‌کند.

شما می توانید برای کسب اطلاعات مربوط به شروع کار با فایبرسمنت با شرکت مدرن سازان رادیس که نماینده انحصاری فروش و اجرای فایبرسمنت و تولیدکننده فایبرسمنت برد در ایران می باشد در ارتباط باشید . همچنین می توانید برای مشاهده نمونه های ارائه شده نمای فایبرسمنت و دریافت قیمت فایبرسمنت به آدرس اینترنتی www.radiscompany.com  مراجعه فرمایید.

سقف

سرانجام ، سقف سازی می تواند تفاوت چشمگیری در عملکرد و ظاهر خانه ایجاد کند. همانند نمای خانه ، دوام مصالح بام انتخاب شده باید از اولویت های اصلی باشد. به هر حال ، سقف از بقیه خانه در برابر تگرگ ، برف ، قرار گرفتن در معرض آفتاب و … محافظت می کند. علاوه بر این ، مطمئن شوید که رنگ سقف را با بقیه قسمت های خارجی یک خانه ، از جمله نما و روکش ، هماهنگ کنید تا به ایجاد یک شکل منسجم در خانه کمک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *