فنگ شویی ذهن

فنگ شویی ذهن : فلسفه فنگ شویی عملی است که وسایل زندگی را در فضاهای زندگی به منظور ایجاد تعادل با دنیای طبیعی تنظیم می کند. هدف استفاده از نیروهای انرژی و ایجاد هماهنگی بین یک فرد و محیط او است. همه می دانند که حضور در یک محیط تمیز و متفکرانه چه احساس خوبی دارد. دقیقاً مانند اینکه یک خانه یا اتاق بهم ریخته احساس ناراحتی در شما ایجاد می کند، ذهن نامرتب شما را از کار با حداکثر ظرفیت باز می دارد.

هنگامی که خانه شما بهم ریخته است، نمی توانید خودکار های روی میز را ببینید و یا تلفن تان که شروع به زنگ زدن کند را پیدا نمی کنید. وقتی ذهن شما به هم ریخته است، احساس گیر افتادن می کنید. تکرار همان افکار قدیمی که مانع شما می شوند، شما را بدبخت می کنند و لذت شما را می دزدند. لذا برای رهایی از افکار و احساسات درگیر کننده بهتر است با آموزش فنگ شویی آغاز کنید.

فنگ شویی ذهن و تاثیر آن بر زندگی

آیا از نرسیدن به خواسته خود خسته شده اید؟ آیا احساس می کنید که همکاران یا کارمندان شما به شما گوش نمی دهند و تعهدات خود را دنبال نمی کنند؟ در این صورت، برای ذهن خود کمی فنگ شویی آماده کنید.

برای فنگ شویی ذهن هارمونی و جریان ایجاد کنید، نه شلوغی و ناامیدی

برای کسانی که با این روش باستانی چینی آشنا نیستند، این کار در مورد مکان گذاری و طراحی برای ایجاد فضاهای هماهنگی و تعادل است. طرفداران می گویند فنگ شویی خوب و “چی” یا جریان، تأثیر مثبتی بر سلامتی، شکوفایی، رسیدن به اهداف و روابط خوب دارد.

فنگ شویی ذهن

فنگ شویی ذهن

برای فنگ شویی ذهن با دقت کلمات خود را بسازید

ما باید بدانیم که چگونه می توان از کلمات برای رفع نابسامانی و موانع استفاده کرد تا ارتباط صریح داشته باشیم. استفاده دقیق و قرارگیری کلمات می تواند به تعادل، جریان و هماهنگی برسد. گاهی اوقات ما بیشتر وقت خود را صرف ساختن کلمات خود می کنیم تا قهوه سفارش دهیم تا اینکه اهداف، انتظارات، ترجیحات یا ناامیدی ها را اعلام کنیم.

اگر به خواسته خود نرسیدید، عقب بروید و به انتخاب کلمات خود گوش دهید. آیا قبل از شروع صحبت درمورد آنچه واقعاً می خواهید، روشن هستید؟

برای پیام رسانی فوری و ارسال پیام کوتاه  ما مجبور به صحبت یا نوشتن قبل از فکر هستیم. توقف کنید و چند دقیقه طول بکشد تا آشفتگی را از بین ببرید و افکار خود را متعادل کنید. شما واقعا چه می خواهید؟ نتیجه مورد نظر شما از این تعامل چیست؟ اگر مطمئن نیستید آن را بنویسید و نگاه کنید. آیا این چیزی است که می خواهید؟ اگر به این نتیجه برسید آیا این باعث خوشحالی شما می شود و یا نتایج دلخواه شما را تحویل می دهد؟ در غیر این صورت نوشتن را ادامه دهید تا زمانی که به وضوح و سادگی افکار خود پی ببرید.

برای فنگ شویی ذهن خود را ابراز کنید

هنگامی که افکار و کلمات خود را “فنگ شویی” کردید تا مطمئن شوید که با هم مطابقت دارند و با خواسته های شما هماهنگ هستند، وقت آن است که اقدام کنید. گام بعدی این است که خود را با وضوح، اعتقاد راسخ و دلسوزی بیان کنید یا حداقل بدون سرزنش، قضاوت، درام یا اغراق.

برش درام

توجه به این نکته مهم است که هر زمان که درمورد موقعیتی دراماتی وجود داشته باشد، می توانید اطمینان حاصل کنید که ارتباطات روشن به خطر می افتد. در این شرایط، عقب نشینی و هدف گیری در مورد نتیجه نهایی که واقعاً می خواهید بدست آورید از اهمیت بیشتری برخوردار است. به همه طرف ها، همه احتمالات و همه جهات درگیر نگاه کنید. باز هم مانند فنگ شویی، ایجاد فضای هماهنگی و تعادل است. درام موانعی برای دستیابی به خواسته های شما ایجاد می کند.

فنگ شویی سلامتی

فنگ شویی با جانمایی همه ابعاد و وسایلی که در طول روز با آن ها سر و کار داریم، سعی دارد تا نظم، آرامش و در نهایت سلامتی را وارد زندگی ما کند. برای فنگ شویی سلامتی باید همه عوامل را در نظر بگیریم و با راهنمایی مشاوره فنگ شویی، برای فنگ شویی سلامتی اقدام کنیم.

نکات مهم در فنگ شویی خانه برای جذب انرژی و ثروت

با ایجاد فضایی هماهنگ با فنگ شویی، انرژی های مثبت و شادی را به خانه خود وارد می کنیم.  همین انرژی ها به جذب ثروت در زندگی به ما کمک خواهد کرد. در اینجا چند نکته در مورد فنگ شویی آورده شده است که باید در هنگام تغییر دکوراسیون خانه به خاطر داشته باشید.

آوردن طبیعت به خانه در فنگ شویی خانه

فنگ شویی می گوید اگر پنجره بزرگی روبروی درب داشته باشید، انرژی اتاق دقیقاً از پنجره بیرون رانده می شود. به منظور حفظ انرژی اتاق می توان از چندین روش مسدود کردن استفاده کرد.

می توانید پرده ها یا پرده ها را روی پنجره قرار دهید تا انرژی را در خود داشته باشد. اما بهترین راه برای جلوگیری از انرژی با استفاده از گیاهان است. قرار دادن گیاهان گلدان در کناره های پنجره نه تنها باعث جذب انرژی مثبت می شود بلکه شما را به طبیعت نزدیک می کند.

برای فنگ شویی خانه از رنگ های بیشتری استفاده کنید

رنگ ها نقش بسیار مهمی در بالا بردن یا افت انرژی یک مکان دارند. ترکیب رنگ های روشن می توانند بلافاصله انرژی کسل کننده و منفی خانه شما را برطرف کنند. اگر در حال تغییر دکوراسیون خانه خود هستید، باید رنگ خانه را با استفاده از رنگ های روشن هماهنگ کنید.

شما می توانید سایه های سفید، خاکستری، آبی و سبز را در آن بگنجانید و آنها را مطابق خواسته خود تضاد کنید. شما همچنین می توانید از رنگ های پاستلی که از خوش شانس ترین رنگها هستند مورد استفاده قرار دهید.

محصولات فنگ شویی در فنگ شویی خانه

محصولات فنگ شویی نه تنها زیبایی بیشتری به خانه شما می بخشد بلکه به حفظ هاله ای مثبت در اطراف آن نیز کمک می کند. برای تکمیل آن می توانید یک چشمه به همراه گیاهان کوچک بونسای اضافه کنید. نقاشی ها و آثار هنری فنگ شویی از دیگر گزینه های خوب برای پر کردن خانه با انرژی مثبت است.

همچنین یک مجسمه بودا می تواند بر روی قفسه اتاق نشیمن یا میز اداری شما قرار گیرد تا احساسات خوبی را به خود جلب کند.

در فنگ شویی خانه در هر دو طرف تخت فضای خود را حفظ کنید

فنگ شویی کاملاً قدیمی و شناخته شده برای جذب انرژی مثبت در اتاق خواب از طریق گذاشتن فضا در دو طرف تخت است. این برای صاحبان تخت های دو نفره و یک نفره اعمال می شود. شما هرگز نباید یک طرف تخت خود را به دیوار بچسبانید و فقط طرف دیگر را باز نگه دارید.

گفته می شود وقتی فضای خود را در هر دو طرف بگذارید، جریان انرژی خوب به روشی مناسب حفظ می شود. از طرف دیگر، وقتی کنار تخت خود را به دیوار می چسبانید  جریان مثبت انرژی خود را مسدود می کنید.

شلوغ کردن خانه مانع ایجاد احساس خوب در فنگ شویی خانه

فنگ شویی در واقع ایجاد فضا برای جریان آسان انرژی مثبت است. گفته می شود که شما نباید وسایل اتاق خود را فقط به خاطر نگهداری آنها پر کنید. وسایل غیر ضروری را که استفاده ای ندارد و باعث ایجاد فضای منفی در اتاق شما می شوند، بیرون بیاورید. مبل خود را به گونه ای قرار دهید که در اصلی از آنجا قابل مشاهده باشد و هرگز آن را برعکس قرار ندهید  زیرا گفته می شود انرژی مثبت را مسدود می کند.

مشاوره فنگ شویی

برای ایجاد آرامش و  فضایی متعادل با فنگ شویی بهتر است بر طبق نقشه باگوا حرکت کنید. توصیه ما برای پیاده سازی نکات و قوانین فنگ شویی کسب راهنمایی از مشاور فنشگ شویی است.  برای فنگ شویی ثروت، فنگ شویی خانه، فنگ شویی ازدواج، فنگ شویی میزکار و … بهتر است این کار را با یک مشاور فنگ شویی شروع کنید.

مسئله این است که ذهن مبتکر هر جنبه از زندگی شما است. در واقع شما می توانید همه چیزهایی را که می خواهید از محیط اطراف خود پاک کنید، اما تا زمانی که ذهن خود را شلوغ نکنید. از کاهش وزن، سلامتی،  ازدواج و جذب عشق، پیشرفت در حرفه شما.  همه موفقیت های شما ریشه در نگاه ذهنی شما دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *