راه اندازی خط تولید زغال

راه اندازی خط تولید زغال به دلیل اینکه یک صنعت جدید درکشورهای خاورمیانه به حساب می آید دارای بازار خرید و فروش خوبی بوده و از آن دسته شغل های پردرآمد می باشد. زغال به علت فراوانی منابع خاک اره (مواد دور ریختنی) در ایران، از کارگاه های چوب بری و مبلمان چوبی و غیره با هزینه بسیار مناسب و ارزان خریداری شده سپس به کارخانه های تولید زغال منتقل می گردد . برای راه اندازی خط تولید زغال باید بدانید که زغال به دو روش سنتی و صنعتی تولید می شود. در روش سنتی، متریال ما چوب و فضای کوره اتاق کاهگلی است. روش صنعتی یا استفاده از کوره صنعتی برای راه اندازی خط تولید زغال، به دستگاه های تولید زغال که با پیشرفت تکنولوژی تولید شده است نیاز داریم. مواد اولیه کارگاه های تولید زغال صنعتی ۳ ماده خاک اره، پوست گردو و بادام و خاک زغال است. اگر قصد ورود به خط تولید زغال را دارید بهتر است با آگاهی اقدام کنید. شما می توانید برای راه اندازی خط تولید زغال صنعتی با مشاوران و کارشناسان ما در زغال صنعت در مورد دستگاه های تولید زغال مورد نیاز مشورت کنید.اگر شما نیز به فکر راه اندازی خط تولید زغال می باشید مطالعه این مقاله شما را در راه اندازی خط تولید زغال تان بسیار کمک خواهد کرد. تا انتهای مقاله همراه ما باشید.

نحوه تولید زغال چگونه است؟

برای تولید زغال خوب احتیاجه راه اندازی خط تولید با تجهیزات با کیفیت و دستگاه های مناسب دارید. در فرآیندی خاک اره تبدیل به بریکت می شود ( یعنی خاک اره با دیگر مواد ترکیب شده و درقالب فشرده قرار می گیرد که به شکل مکعب مستطیل بوده یا به اشکال دیگر) سپس از مرحله تولید وارد کوره شده و درآنجا به ماده هموژن (عملیاتی که درآن خواص فیزیکی ماده به کربن خالص تبدیل می شود) مبدل می شود و پس از تبدیل به زغال ، بسته بندی و به بازار انتقال می یابد.
در دنیای امروز کشور ایران بهترین جایگاه را برای زغال و راه اندازی خط تولید ذغال دارا می باشد ، هم از نظر دسترسی به مواد اولیه فراوان و هم در خاور میانه پایگاه انرژی مواد سوختنی بوده که زغال به سهولت به کشور های عربی و اروپایی صادر می شود.

راه اندازی خط تولید زغال

راه اندازی خط تولید زغال به چه تجهیزاتی نیاز دارد؟

گر شما تصمیم گرفته اید تا مال خود را در راه اندازی خط تولید زغال بکار بگیرید و به سود برسید باید بدانید به سود رسیدن در این شغل مستلزم تولید زغال با کیفیت می باشد و تولید زغال با کیفیت از طریق راه اندازی خط تولید زغال با تجهیزات و دستگاههای مناسب میسر می باشد. راه اندازی خط تولید زغال به تجهیزات متفاوتی نیاز دارد که در قسمت زیر به ان اشاره کرده ایم:

اکسترودر :

از مهمترین دستگاه های بخش  راه اندازی خط تولید زغال می باشد. تولید بریکت با مرغوبیت بالا، مطلوب یا ضعیف از عملکرد دستگاه اکسترودر می باشد که تیم (اسم سایت) با استفاده از جدیدترین روش ها در طراحی و تولید انواع دستگاه اکسترودر با توانایی تولید زیاد جزو محصولات تیم مجرب این مجموعه (اسم سایت) می باشد که با قدرت و مهارت بالا توانسته از رقبای قدر خود سبقت گرفته و تحولی عظیم را در عرصه راه اندازی خط تولید زغال ایجاد نماید.

کوره :

هر کوره ایجاد شده توسط گروه زغال صنعت دارای ۳ و ۴ دیواره بوده که از مرغوب ترین مواد، طراحی و ساخت با کمک تیم مجرب این مجموعه بنا شده و در حجم های متفاوتی موجود می باشد.این کوره ها مجهز به سیستم تابلو برق تمام اتوماتیک با سنسور و نمایشگر حرارتی ، دودسوز، فیلتر صنعتی، سرکه گیر، مشعل گازی یا گازوئیلی و همچنین سیستم ایجاد خلا برای خنک شدن سریع محصول داخل کوره می باشد که در کمترین مدت زمان ممکن ( کمتر از یک شبانه روز) پخت را انجام می دهد.

خشک کن و سرند

دستگاه تولید زغال  در راه اندازی خط تولید زغال عبارت است از دستگاه خشک کن یا منبع حرارتی که با مشعل گازوئیلی یا گازی تغذیه می شود و باعث خشک شدن و از بین رفتن رطوبت مواد وارد شده به دستگاه تولید می شود که با گذشتن از سرند (صافی) با دستگاه قابل تنظیم میزان حجم ورودی مواد داخل لوله های سینوسی شده و با گردش در لوله های سینوسی به میزان رطوبت مورد نظر بین ۴ الی ۸ درصد می رسد و با ورود به سیکلون در آن جمع می شود تا برای استفاده در اکسترودر از آن خارج شود.

نصب و راه اندازی خط تولید زغال

زغال صنعت با داشتن گروهی متخصص نصب و راه اندازی خط تولید زغال می باشد . ما از بهترین دستگاه زغال استفاده می کنیم و ⇐ نصب و راه اندازی خط تولید زغال حدودا ۲۵ روز زمان می برد .

پیشنهاداتی که ما قبل از نصب به شما می دهیم :

قبل از نصب محیط سوله را کاملا آماده نمایید

پیش از راه اندازی خط تولید زغال از وصل شدن انشعابات برق و گاز و آب خود مطمئن شوید

برای تسلط بیشتر به کار قبل از ر راه اندازی خط تولید زغال ، حتما دوره آموزش خود را تکمیل نمایید.

اهمیت آموزش نصب و راه اندازی خط تولید زغال

در گروه زغال صنعت ، آموزش مهمترین نقش را دارد . ما تاکید داریم که شما آموزش نصب و راه اندازی خط تولید زغال را کامل ببینید . چرا که باید بتوانید روی کار خود مسلط باشید و باید بتوانید در صورت ایجاد مشکل در خط تولید ، خودتان مشکل را حل کنید . البته که ما همیشه در کنارتان خواهیم بود و در صورتی که نتوانستید ما برایتان انجام میدهیم . اما آموزش راه اندازی خط تولید زغال به شما کمک میکند که در زمان خود صرفه جویی کنید و کمترین خواب را در روند تولید و خط تولید خود داشته باشید . آموزش نصب خط تولید زغال به شما کمک می کند که با اجزای دستگاه بیشتر آشنا شوید و هر چه علم شما بالا تر رود توانایی شما نیز افزایش پیدا می کند . آموزش را جدی بگیرید . آموزش سرمایه شماست .

فروش راه اندازی خط تولید زغال

 زغال صنعت بهترین دستگاه های راه اندازی خط تولید زغال را بفروش می رساند . زغال صنعت فروش و نصب و راه اندازی خط تولید زغال را با بهترین دستگاه ها و بالاترین کیفیت توسط تیم با تجربه خود انجام می دهد . به جرات میتوان گفت زغال صنعت یکی از با تجربه ترین تیم های فنی در زمینه فروش و نصب خط تولید زغال است . یکی از مهمترین مسائل در راه اندازی خط تولید  زغال ، تنظیمات دستگاه می باشد . ما بهترین تنظیم را بر روی دستگاه شما انجام می دهیم . همچنین بعد از نصب نیز با شما هستیم تا همیشه دستگاهی پر کار و خط تولیدی با خروجی بالا داشته باشید .

هزینه راه اندازی خط تولید زغال فشرده و صنعتی

یکی از موارد قابل توجه بطور کلی هزینه راه اندازی خط تولید زغال است.با نهایت تاسف باید گفت بسیاری از کسانی که تصمیم به راه اندازی خط تولید زغال چینی را دارند بی هیچ اطلاع و آگاهی از کارایی و روش استفاده هر کدام از این دستگاه ها خریداری کرده و بدون دریافت مشاوره از شرکت های با تجربه و برند معروف، شروع به راه اندازی خط تولید زغال فشرده می نمایند . که در آخر نیز با شکست روبه رو می شوند . برای موفقیت در این راه باید درباره هزینه راه اندازی خط تولید زغال با افراد متخصص و باتجربه مشاوره بگیرید و سطح آگاهی خودتان را در این زمینه افزایش دهید.

هزینه راه اندازی خط تولید زغال فشرده با توجه به در دسترس بودن مواد اولیه ارزان، بالا نیست. برای راه اندازی خط تولید زغال فشرده باید بدانید که در حدود ۹۰% مواد اولیه شما خاک اره و تکه های چوب است. در تهیه زغال فشرده، مواد اولیه در دستگاه خردکن به تکه های ریز تبدیل می شوند. بعد آن وارد دستگاه میکسر شده و با هم ترکیب می شوند، سپس وارد دستگاه پرس یا فشرده سازی که اکسترودر است، می شود. بعد از این مراحل قالب های مکعبی و بریکت ها برای خشک شدن در خشک کن قرار می گیرند تا کاملا خشک شوند. گاهی شاهد هستیم تولید کننده زغال فشرده بدون مشورت با متخصص یا کاربلد این حوزه، کارگاه خود را پر از انواع و اقسام دستگاه های ضروری و غیر ضروری می کند. سپس شروع به راه اندازی خط تولید زغال می نماید و قطعا در این مسیر نیاز به راهنمایی و مشورت خواهد داشت. بنابراین توصیه می شود مانند همه کارها که باید با اگاهی به آن وارد شد، ابتدا با کارشناسان زغال صنعت در مورد هزینه راه اندازی خط تولید زغال فشرده، سود تولید زغال فشرده و موارد دیگر صحبت کنید، سپس برای قدم های بعدی اقدام کنید.

جالب است بدانید قیمت و هزینه راه اندازی خط تولید زغال در ایران به دلیل در دسترس بودن و فراوانی مواد اولیه و سود آوری زیاد، بسیار مناسب است و گران نمی باشد. نصب و راه اندازی دستگاه های خط تولید زغال در منطقه ی خاورمیانه، صنعتی جدید به حساب می آید و محصول زغال تولیدی به کشورهای عربی حاشیه ی خلیج فارس و نیز به کشورهای اروپایی صادر می گردد.

برای اطلاع دقیق از هزینه راه اندازی خط تولید زغال می توانید با مشاورین زغال صنعت در تماس باشید و از راهنمایی های افراد متخصص و کاربلد در این مجموعه استفاده لازم را داشته باشید .

مزایا تولید زغال فشرده و صنعتی

از مهم ترین مزیت تولید زغال فشرده در دسترس بودن مواد اولیه است. خاک اره و خرده چوب در تمام کارگاه های مبل سازی به وفور پیدا می شود. هم چنین متریال تولید زغال فشرده، هزینه بالایی ندارد.

راه اندازی خط تولید زغال فشرده، صدمه ای به جنگل نمی زند و موجب قطع درختان نمی شود. از طرفی از ضایعات نیز می توان کسب سود کرد.

برای راه اندازی خط تولید زغال به مدرک آکادمیک یا تخصص خاصی احتیاج نیست، تنها کافی ست تجهیزات خط تولید زغال و هزینه راه اندازی خط تولید زغال فشرده را بشناسید و از مشکلاتی که ممکن است بر سر راهتان پیش بیاید آگاهی یابید.

ماندگاری حرارت در زغال فشرده نسبت به زغال های سنتی بالاست و زغال فشرده گرما را بیشتر در خود نگه می دارد.

زغال فشرده دود و بوی کمتری در هنگام سوختن وارد محیط زیست می کند.

درآمد تولید زغال فشرده

سود و درامد خط تولید زغال فشرده در ایران با توجه به ارزانی و دسترسی به مواد اولیه، بازارهای فروش خاورمیانه و کشورهای همسایه و … بالاست. اما  سودآور بودن خط تولید زغال فشرده دلیل نمی شود بدون دانش و اگاهی، تجهیزات تولید زغال را خریداری کنیم و شروع به تولید زغال بنماییم. بنابراین ابتدا در مورد همه جوانب امر تحقیق کنید سپس عمل کنید.

معایب تولید زغال فشرده

در کل زغال فشرده معایب خاصی ندارد که از راه اندازی خط تولید ان منصرف شوید. اما در صورتی که برخی تولیدکنندگان از مواد شیمیایی مثل چسب استفاده کنند، این یک عیب و نقص برای آن دسته از زغال های فشرده محسوب می شود. در صورتیکه فرآیندهای تولید زغال فشرده به درستی انجام نشود، زغال خروجی کیفیت مطلوب را ندارد و در هنگام استفاده حرارت زیادی ندارد و میزان دودی که تولید می کند بالاست. بنابراین سعی کنید از فروشگاه های معتبر خرید کنید تا زغالی با کیفیت نصیبتان شود.

78 دیدگاه در “راه اندازی خط تولید زغال”

 1. I needed to post you that very little word to give many thanks once again on the gorgeous advice you have discussed on this website. It has been certainly pretty generous of people like you to deliver without restraint precisely what most people would’ve offered for sale as an e-book to help with making some money for themselves, mostly since you might have done it if you ever wanted. These principles as well worked to provide a great way to fully grasp other individuals have the identical keenness much like mine to grasp a good deal more related to this issue. I’m certain there are many more fun occasions ahead for folks who view your website.

 2. My husband and i have been quite happy Edward managed to complete his research while using the ideas he acquired from your very own blog. It is now and again perplexing to simply happen to be making a gift of helpful hints which usually many people may have been trying to sell. And we also discover we need the blog owner to appreciate for this. The explanations you made, the simple site navigation, the friendships your site help engender – it’s most overwhelming, and it is facilitating our son in addition to the family believe that this concept is thrilling, which is certainly unbelievably important. Thank you for all!

 3. A lot of thanks for all of the efforts on this web site. My daughter enjoys carrying out research and it’s really obvious why. I notice all regarding the compelling method you convey good steps by means of your blog and as well as increase contribution from website visitors on that area of interest plus our own princess is really discovering a lot. Take pleasure in the rest of the new year. You have been doing a dazzling job.

 4. I discovered your blog web site on google and verify just a few of your early posts. Continue to maintain up the very good operate. I simply extra up your RSS feed to my MSN Information Reader. Searching for forward to reading more from you later on!?

 5. An attention-grabbing dialogue is value comment. I think that you should write extra on this matter, it may not be a taboo topic but usually persons are not enough to speak on such topics. To the next. Cheers

 6. I抦 impressed, I must say. Really hardly ever do I encounter a weblog that抯 both educative and entertaining, and let me let you know, you have hit the nail on the head. Your idea is outstanding; the issue is one thing that not sufficient persons are talking intelligently about. I’m very completely happy that I stumbled throughout this in my search for one thing relating to this.

 7. I am usually to running a blog and i actually respect your content. The article has actually peaks my interest. I am going to bookmark your website and keep checking for new information.

 8. Oh my goodness! an incredible article dude. Thanks Nevertheless I’m experiencing difficulty with ur rss . Don抰 know why Unable to subscribe to it. Is there anybody getting equivalent rss problem? Anyone who knows kindly respond. Thnkx

 9. This is the appropriate blog for anyone who wants to find out about this topic. You understand a lot its almost laborious to argue with you (not that I really would want匟aHa). You positively put a new spin on a subject thats been written about for years. Nice stuff, simply nice!

 10. That is the right weblog for anybody who needs to find out about this topic. You understand a lot its virtually onerous to argue with you (not that I truly would need匟aHa). You positively put a brand new spin on a topic thats been written about for years. Great stuff, simply nice!

 11. That is the right blog for anyone who wants to find out about this topic. You realize a lot its nearly exhausting to argue with you (not that I truly would want匟aHa). You definitely put a new spin on a topic thats been written about for years. Nice stuff, simply great!

 12. The next time I read a blog, I hope that it doesnt disappoint me as much as this one. I mean, I know it was my option to learn, but I truly thought youd have one thing fascinating to say. All I hear is a bunch of whining about one thing that you might repair in the event you werent too busy looking for attention.

 13. When I initially commented I clicked the -Notify me when new feedback are added- checkbox and now each time a remark is added I get 4 emails with the same comment. Is there any method you may remove me from that service? Thanks!

 14. There are definitely quite a lot of particulars like that to take into consideration. That could be a nice point to deliver up. I supply the thoughts above as basic inspiration however clearly there are questions just like the one you bring up the place crucial factor will probably be working in trustworthy good faith. I don?t know if best practices have emerged around things like that, but I’m sure that your job is clearly recognized as a fair game. Both boys and girls feel the affect of only a moment抯 pleasure, for the remainder of their lives.

 15. After examine just a few of the weblog posts on your website now, and I actually like your method of blogging. I bookmarked it to my bookmark website checklist and will probably be checking again soon. Pls try my website as nicely and let me know what you think.

 16. I needed to send you one little word to help thank you so much the moment again for the pleasant secrets you have contributed on this page. This has been really tremendously generous with people like you to make unhampered precisely what many individuals would have sold for an electronic book in order to make some money for themselves, precisely now that you might well have done it if you considered necessary. Those strategies additionally worked to be the easy way to fully grasp many people have the identical interest like my very own to figure out a great deal more in terms of this issue. I believe there are some more pleasurable instances ahead for many who looked over your site.

 17. My husband and i ended up being fulfilled that Raymond managed to do his inquiry with the ideas he had out of the site. It’s not at all simplistic just to be giving freely tips and hints that many some other people might have been making money from. And we all keep in mind we need the website owner to appreciate for this. Most of the illustrations you have made, the easy website menu, the friendships you will make it possible to create – it is most spectacular, and it’s really helping our son and us believe that this concept is enjoyable, and that’s highly indispensable. Many thanks for the whole lot!

 18. There are definitely loads of particulars like that to take into consideration. That may be a nice level to bring up. I supply the ideas above as common inspiration but clearly there are questions like the one you convey up where a very powerful factor will probably be working in sincere good faith. I don?t know if best practices have emerged around issues like that, but I am sure that your job is clearly identified as a good game. Both girls and boys feel the impression of just a moment抯 pleasure, for the remainder of their lives.

 19. I happen to be commenting to make you know what a brilliant experience my cousin’s girl encountered viewing the blog. She realized a wide variety of details, most notably what it is like to have a wonderful giving heart to let certain people clearly completely grasp a variety of problematic matters. You really exceeded my expected results. Thanks for churning out those informative, healthy, revealing as well as cool guidance on that topic to Tanya.

 20. I wish to express thanks to you just for bailing me out of this particular condition. Just after researching throughout the internet and seeing ideas that were not powerful, I believed my life was gone. Being alive devoid of the solutions to the problems you have fixed by way of your good post is a critical case, and those that could have in a negative way damaged my entire career if I hadn’t encountered your blog post. Your good knowledge and kindness in taking care of everything was very useful. I don’t know what I would’ve done if I hadn’t come upon such a subject like this. I can also at this moment look forward to my future. Thanks for your time so much for this skilled and results-oriented help. I will not be reluctant to refer the blog to anyone who would like guide about this matter.

 21. I have to express my thanks to you just for bailing me out of this particular dilemma. As a result of researching through the world wide web and coming across tricks which were not productive, I was thinking my life was well over. Living devoid of the approaches to the difficulties you’ve sorted out by way of your main article is a crucial case, as well as the kind that might have in a wrong way affected my career if I had not encountered your blog post. The know-how and kindness in dealing with everything was important. I am not sure what I would have done if I had not encountered such a point like this. I can also at this moment look ahead to my future. Thank you so much for the expert and result oriented help. I will not think twice to suggest your web page to any person who will need guidance about this topic.

 22. My spouse and i ended up being really fulfilled John could do his analysis while using the precious recommendations he gained in your web page. It’s not at all simplistic to just be releasing tips and tricks which often some others might have been selling. So we take into account we have got the writer to give thanks to for that. Those illustrations you have made, the straightforward blog menu, the relationships you can aid to instill – it is many excellent, and it is making our son and us consider that that issue is brilliant, and that is pretty vital. Thank you for the whole thing!

 23. Once I originally commented I clicked the -Notify me when new feedback are added- checkbox and now each time a comment is added I get 4 emails with the same comment. Is there any way you possibly can remove me from that service? Thanks!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.